Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az Wish-en hogy...

Mit jelent az Wish-en hogy "postázták a csomagot"?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés xd De ezt azt jelenti hogy most indul Kínából vagy hogy már csak arra kell várni hogy kihozza a postás? Xd

2019. febr. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy feladták. A megrendelést követően mindig van egy pár napos időszak, míg összekészítik a csomagot, és csak utána adják fel.


Ha csak néhány nap telt el a rendelés óta, még csak nem is logikus hogy már az országban lenne a csomag, hiszen akár 2 hónapba is telhet mire te megkapod.

2019. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Múlt héten rendeltem meg azthiszem. Csak mert a múltkori is egész hamar megjött.
2019. febr. 2. 12:31
 3/4 anonim válasza:
nagyon változó a házhoz szállítás lehet olyan ami 1 hát de van olyan termék ami 2 hónap sok mindentől függ. Az biztos hogy amit most rendelsz az késni fog a kínai új év miatt ha onnan jön. ;)
2019. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem koszi a válaszokat
2019. febr. 3. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!