Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek ÁTLAGOSAN...

Mennyibe kerülnek ÁTLAGOSAN az antikváriumos dolgok?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyibe kerülhetnek a bakelitok, vagy az egyéb régiségek(amik nem könyvek)?

2019. febr. 2. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
715 forintba. Átlagosan. Épp most számoltam ki.
2019. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy régi dobverő 400 Ft.-, egy régi zongora 400.000 Ft.-
2019. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Könyvre még talán lehetne egy átlagos árat mondani, de arra is csak leszámítva az értékes régiségeket. Könyvekre én tippelek úgy 500-1000 Ft-ot. Bakelit lemezre azt tudom csak javasolni, hogy keress rá online antikváriumra, mert ilyen is van, ott láthatsz árakat LP-re, és könyvekre is. Illetve e kettő néhol van együtt, többnyire külön üzlet (asszem).


:) Dobverő és zongora az használt hangszer üzletben van és nincs antikváriumban. Antikváriumban könyvek vannak, néhol térképek, képeslapok, régi fotók, levelek, rézmetszetek, és pár helyen zenei anyagok is. De többnyire könyvek.

2019. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!