Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 39 folos lázam van, és nem...

Ha 39 folos lázam van, és nem veszek be egyáltalán lázcsillapítót, megyek suliba+edzésre akkor lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet.
2019. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
A láz nem káros, attól nem lesz bajod. Viszont egy ki nem kezelt betegséggel terhelni a szervezetet egyenes út a szövődményekhez.
2019. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
93%
ugye nem betegen akarsz közösségbe menni?
2019. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Szívizomgyulladás.

A helyedben nem erőltetnék semmit, ilyenkor pihenni kell.

Plusz 39 fokos lázzal az embernek élni sincs kedve, örül, ha otthon maradhat, nemhogy még edzen meg mászkáljon:)

2019. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 de igen, beteg mentem/megyek suliba.

És nem érdekel, hogy nincs életkedvem, nagyon nehéz bepótolni az anyagot, a dogákat, és az osztálytársaim nem mondják meg mi a házi meg mit vettünk, és volt már ebből egy 1-em. :(

2019. febr. 3. 13:13
 6/10 szántóvető ***** válasza:
93%
ismeretlen eredetű betegséggel végigfertőzheted azokat akikkel egy légtérben tartózkodsz.miért vagy ekkora szemétláda mondd?
2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szemétláda! Ő a "MENŐ"! Egy "MENŐ" nincs tekintettel senkire (még önmagára sem) Agyilag már nem az, de ezt majd a saját kárán megtudja...

Senki nem hajlandó neki elmondani a leckét, meg hogy mit vettek az órán? Vajon miért?

Ez az egész kérdés -és annak a magyarázata- felér egy kisebb önjellemzéssel.

2019. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:
az a baj hogy miatta mások fognak szívni.ha közösségben lévő ember betegszik meg akkor jó eséllyel fertőzés útján kap el valamit.és esélye sincs kivédeni.
2019. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez nem menőség kérdése!

Az osztálytársaim is mind az összes bement betegen persze hogy én is az vagyok, és én nem fogok miattuk szívni mert nem mondják meg a leckét, mert vagy nincs telefonjuk, vagy nem érnek rá vagy nincsenek “tankönyv közelben”, vagy nem írják fel és másnap lemásolják, vagy lusták megírni, vagy leszarják. Én viszont nem akarok lemaradni (ja és a tanárok is bejönnek betegen)

2019. febr. 3. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó hely lehet!

42 fok fölött elkezdenek kicsapódni a fehérjéid, az már egy halálközeli állapot.

Amúgy meg tényleg kaphatsz bármilyen szövődményt.

SOKKAL súlyosabbat, mint a mostani betegséged.

Ez nem egészségi kérdés?

2019. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!