Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy fogszabályzós legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Mostanában nagyon megtetszett nekem ez a fogszabis dolog,és rájöttem,hogy énis szeretnék tehát az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám elérni,hogy fogszabályzós legyek?

Az összes fogam természetesen csontfog

és a fogamról még annyit tudnák mondani,hogy nem a leg elhanyagoltabb fogsorom van de nem is a legszebb...

kicsit sárgás tehát nem fehér (tudom ez nem számít).

Egy fogam tömve van és egy lyukas fogam van.

Van 1-2 görbe fogam is...


Szerintetek lehetek fogszabis?



#fogszabályzó #Fogszbabályzó
2019. febr. 3. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Elmész egy fogszabályzó orvoshoz és ő megmondja hogy kell-e.
2019. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rágjál két percen keresztül erőből néhány 22-es anyacsavart, - teljesülni fog a vágyad!
2019. febr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hidd el nekem,nem olyan jo dolog ez

Nekem nem az hogy tetszett mert tényleg kellett fogszabalyzo ,csak hogy nem annyiból állt h fel teszi az orvos legalább is,én azt hittem h csak vissza húzza a fogaimat a normalis helyükre nem az hogy húzni kell meg harapás emelot hordanom stb stb...

Na de moss fogat h ne legyen sárga a fogad

Nekem se hófehérek de olyan természetes színűk van

Lyukas fogadat csináltad meg mielott meg nagyobb baj lenne

Menj el egy jo fogorvoshoz majd ő megállapítja h kell e fogszabalyzo

Pl unokanoveremnek elol kicsit kuszak a fogai,de csak akkor látni ha nagyon közel hajolsz hozza és bele nézel a szajaba

Noss ő is elment h legyen fogszabija de az orvos azt mondta h ő nem tetettné fel az ő helyében

És szerintem se volt rá szüksége mert ot nem zavarta és nem volt olyan feltűnő h fujj ha rá nézel

Neki ez olyan egyediseget és önmagát adta

2019. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!