Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ügyfèlkapun kereszt...

Hogy lehet ügyfèlkapun keresztül új TAJ kàrtyàt igènyelni?

Figyelt kérdés
A jelenlegi már nagyon elhasználódott ès ezèrt szeretnèk újat igènyelni.

2019. febr. 3. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelne, nekem ugyan adókártyából kellene új, de hátha ez nekem is segítene (éves horgász fogási napló leadásához regisztrálni kell, amihez a kártyát be kell scannelni, nem elég csak az adószám).
2019. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.


A Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő tájékoztatója szerint (friss, 2019. január 9-i):


„Hogyan nyújtható be a kérelem?

A TAJ kártyával kapcsolatos ügyintézést személyesen és postai úton lehet folytatni.

A postai úton benyújtott igény esetén – ellenkező kérelem hiányában – a kártyát is postán kézbesítik.

Tekintettel arra, hogy a postán küldött igénylés esetén az ügyfél azonosítása más módon nem lehetséges, csatolni kell az aláírt és kitöltött igénylőlap mellett, az azonosításhoz és az ügyintézéshez szükséges, az előző pontban felsorolt okmányok ügyfél által aláírt másolatát, illetve az igazgatási szolgáltatási díj megfizetéséről szóló igazolást.”


Az oldal elérhetősége: [link]


Egyébként, az ügyfélkapus [link] oldal is a fenti helyre irányít: [link]

2019. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!