Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiszteletem minden olvasónak....

Patrik Somkuti kérdése:

Tiszteletem minden olvasónak. Amenyiben én 2017. oktoberétől dolgoztam heti 40 orába bejelentve x helyen és 2018 Aug-ig voltam utána 2018 szeptemberétől y helyen dolgozok 2019. Márciusig akkor jár számomra a 3havi munka nélküli segély?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 17:37
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Az Üzlet és pénzügyek kategóriában előbb megtalálják a kérdésedet azok, akik tudnak erre válaszolni. És itt alapvetően lehet tegeződve írni, az a megszokott. Gondolom új vagy úgyhogy -

Üdvözlet!

2019. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álláskeresési járadékra akkor jogosult valaki, ha az ellátás igénylését megelőző 3 évben legalább 360 nap munkaviszonnyal rendelkezik. Nem kell folyamatosnak lennie.


A fenti időszakban minden 10 munkaviszonyos nap 1 nap álláskeresési járadékra jogosít. Pontosan - napra pontosan - ki kell számolni, hogy mettől meddig állt fenn a jogviszony, és az hány napot tesz ki.

2019. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!