Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez durva de szeretem. Hogyan...

Ez durva de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megismertem egy külföldi fiút,itt él dolgozik.Néhány találkozás után elmondta hogy van barátnője aki terhes.Mar megszületett a gyerek néhány napja.Azt mondta azért mondta el,mert szeret(talán soha nem tudtam volna meg,vagy nagyon soká).Azt mondta azért kellett a gyerek neki hogy magyar útlevele legye,nem szereti a lanyt.Tudom,hogy undorító dolog de nagyon össze vagyok zavarodva.Össze akar költözni velem.Van olyan aki így is bele menne?
2019. febr. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá, persze ha csak a tükörbe tudsz majd, utána nézni! :)
2019. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én tehetek róla hogy nem akarja a lányt.Inkább kérdés a fejemben mennyire igaz,hogy nem akarja.Mert simán elképzelhető hogy csak ezzel szédít.De mondjuk akkor miért mondta el?
2019. febr. 4. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha igaz amit mond csak azért kellett neki,hogy csináljon egy gyereket a papírok miatt.Legalább ez a veszély engem már nem fenyeget.😅Tudom hogy ultragáz,de nagyon szerelmes vagyok.
2019. febr. 4. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ember. Kár hogy az ilyet nem bünteti a törvény. Ha neked egy ilyen kell sok boldogságot hozzá.
2019. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélem azért a lelkiismeretedel is majd elszámolsz, mikor a lány szemébe nézztek, alaposan hunyászkodjatok meg! Nagyon sajnálom a lányt, hogy egy szívtelennel hozta össze a sors, de remélem boldogságban fel neveli a gyermekét és keres neki egy rendes férjet, olyant akivel rendesen életét él.


Kérdező neked viszont, remélem össze jön, akit szeretsz, igazán passzoltok egymáshoz!

Amúgy erkölcsileg egy nagy nullák vagytok, de ezzel nem mondtam újat ezzel, sok ilyen romladék van a világon sajnos, nem te vagy az utolsó akin meglepődnék!

2019. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most pedig állandó lakcim kellene neki
2019. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csatrad ***** válasza:

annyi hatrany van, hogy 10en huszon evig keveset fog keresni mert a fizuja egy jelentis reszet gyerektartasra kell adnia.

Amugy nyugodtan legyel vele. AKKOR dobod amikor akarod, meg hazssag utan is elhagyhtod, meg gyerek utan is. A mai vilagban barki barmikor azt csinal amit akar.

2019. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már nem akarom annyira.Kezd elmúlni a rózsaszín köd, és kezdek látni is.Ha ezt megcsinálta azzal a lánnyal,akkor velem is bármikor megtenné.Nem tudnék benne bízni teljesen.És még az is lehet hogy minden amit nekem mond csak hazugság, és esze ágában nincs elmenni otthonról.Befejezem...
2019. febr. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!