Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sportolok de cigizek is...

Ha sportolok de cigizek is egy nap 6-7 szál, akkor hamarabb meghalok vagy, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Leáll a szívem vagy ilyesmi? Veszélyes ? Pedig hallottam sok sportolót cigiznj, még sincs semmi bajuk, kérlek értelmes válaszokat, mert egy kicsit hipochonder vagyok

2019. febr. 6. 01:18
 1/9 anonim válasza:

Na: A cigi az egy káros szenvedély.

A sport jó dolog, hasznos.

A kettő vegyítve még mindig jobb, mint ha csak cigiznél :D Én pont most hagytam abba, de nem azért mert féltem hogy vegyítve hamarabb meghalnék, hanem mert a sportteljesítményemet igen csak megdobja egy egészséges tüdő :p

2019. febr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sportolokent a cigi hamarabb teszi tonkre a tudot, mint nem sportolokent, mert az eroteljesen felfrissitett horgokre szivod ra a cigit. Azt szoktak mondani, hogy "leeg" vagy hogy "kieg" a sportolo tudeje, a cigi miatt haromszor gyorsabban. A helyedben en a cigit hagynam abba es a sportot folytatnam.

Nem vagy jo sportolo, ha nincs akaraterod leszokni.

2019. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fuggo se semmi csak jol esik ha a haverokkal ki negyek s elhuzok 1-2 szalat vagy egy csajjal vagy ilyenek.. en csak ezert huzom nem ugy mint mas naponta 1 csomagot siman elhuz , hat remelem nem lesz bajom
2019. febr. 6. 13:12
 4/9 A kérdező kommentje:
A sportot azt nem fogom soha abba hagyni
2019. febr. 6. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Kimesz csajozni, es szegeny csaj egy budos szaju pasival csokolozik, hamutarto izu csok, hamutarto szagu haj es ruha... brrrrrr.
2019. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha ő is cigizik? 😂🤷🏻‍♂️
2019. febr. 7. 15:43
 7/9 anonim válasza:

Nem érdemes sportolóként cigarettáznod. Ha sportolás előtt cigizel, rosszabb teljesítményed lehet sport közben, csökkenhet a tüdőkapacitásod. A sporttól kiizzadod a nikotint, és ha elég ideje cigizel már napi 6-7 szállal, akkor biztosan a végére már majd megőrülsz egy szál cigiért, a gond csak az, hogy még rosszabb a tüdőnek az, ha közvetlenül sport után cigizel. Még egy iskolai tesi óra után is legalább 1 órát kell várni, különben nem tesz jót a cigi.


Ugyan én nem sportolok, viszont dohányzok, és gimibe járok jelenleg. Tavaly gyakran tesi után is cigiztem, mert nem bírtam ki, hát nem véletlen hogy most már nem így teszek, elég kellemetlen érzés :D

2019. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aza ráfüggő típus
2019. febr. 11. 00:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan is van ha nem megyek ki vagy ilyesmi nem is cigizek
2019. febr. 11. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!