Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak update 1 es kódú...

Ha csak update 1 es kódú ételeket eszek, és sportolok mellette, mennyi idő alatt kb. hány kilót tudok fogyni? 164 cm vagyok, és 75 kiló. Rugbyzek, szal vmennyi izom van rajtam.18/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy szükséges legalább reggelire a kettes kódúból válogatni.
2009. júl. 4. 12:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csinálni egy U1 hónapot, amikor csak 1-eseket eszel. De tovább nem célszerű. Nem szabad mindent kizárni. 2-esek reggelire bátran mehetnek. Ezt időre nem lehet megmondani, hogy mennyi idő alatt hány kilót tudsz fogyni. Ez alkati kérdés is. Gyere a www.norbi.hu oldalon a fórumra és ott rengeteg hasznos infót tudsz gyűjteni. Az is fontos, hogy 5 étkezés legyen egy nap. A reggeli lehet kiadós, tízóraira is harapj valamit, legalább egy joghurt (light) vagy gyümölcs, ebédre legyen főtt étel. Uzsira megint jöhet valami apróság, és vacsora is legyen.
2009. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, a napi ötszöri étkezéssel nagy gondba vagyok. Az nekem nagyon sok. Maximum háromszor szoktam enni, és nem vagyok éhes közte.. ha nagyon laktató az ebéd, akkor vacsorát nem is eszek,mert nem kívánom.
2009. júl. 4. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az anyagcsere miatt lényeg,hogy 5-ször és kis mennyiségeket egyél egyszerre, és persze az sem mindegy, hogy mit. Ha eredményt szeretnél, ahhoz szabályokat kell betartani.
2009. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia !

Én is rugbyzem, ráadásul nem indít a csapatom korosztályom béli csapatot(kölyök), ezért Junior 2-be játszom 17-18 évesek. Én 14 éves vagyok.

Soha sem eszem ilyen Update kajákat.

Eddig anélkül is jól szereplek.

2009. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*Junior 2-ben
2009. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ennyi kilóval nőiben jó vagy pillérnek:D
2010. júl. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az a gond evvel az update al, hogy alapvetően az update nevet meg norbi nevét vásárolod meg. pedig 1szerübben és olcsóbban is megtudod oldani a fogyást.
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!