Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TRND oldalon hányadik jelentke...

TRND oldalon hányadik jelentkezésnél kerültetek be egy-egy projektbe? Egyáltalán, mitől lesz alkalmas valaki arra, hogy bekerüljön?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer jelentkeztem (a kávékapszula kivételével mindenre), mivel több kisgyermekem is van, rengeteg anyukát ismerek és szívesen véleményezek online is, tökéletes alanya lehettem volna több babás projektnek is, mégsem kerültem még be egyikbe sem az elmúlt 1,5 évben, sőt, nem babásokba se. :(

Ezzel szemben olyanokat válogatnak be, aki Facebookon árusítja később a tesztelésre kapott bébiételeket, pelusokat stb. Hiába jelentik többen a trnd-nek, mert utána megint beválogatják őket, megint eladják az ingyen, tesztelésre kapott termékeket, engem meg soha nem választanak. Tudom, hátrány, hogy nincsen blogom/vlogom, de annak a gyerekkori barátnőmnek sem, aki bekerült a Lenor tesztelésbe.



2019. febr. 6. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig kb 20projektre jelentkeztem, és 2x kerültem bele. Egyik alkalommal Perwoll mosószeres projektbe, most pedig a Zewa projektbe. Egyszer kaptam egy emailt,. hogy sajnáljuk, nem kerültél be,blablabla. Én meg visszaírtam,hogy "LOL. MEGLEPŐ" :D És furcsamód, utána rögtön bekerültem a perwoll projektbe..:D

Hogy mi alapján válogatnak ki? Fogalmam sincs. Leírom, hogy gyerekem van, pont jól jönne ezért meg azért, munkahelyemen sok emberrel vagyok kapcsolatban, tudom osztani nekik is az észt, és tök ráérek instán posztolni. Kb erről szól a bemutatkozásom:D De mondom, az elmúlt 2év, 20jelentkezés 2 sikert eredményezett.:D

2019. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Hát én 4 éve jelentkeztem, azóta kb. 30 projektre kaptam meghívőt, 2-re válogattak be. Egy Head&Shoulders 4 éve és Nivea 1,5 éve.


Egyébként szerintem most már felesleges is jelentkezni, mert kéri az instagram fiókodat, meg a youtube csatornádat és ha vagy nem adod meg, vagy nem vagy "influencer", akkor esélyed sincs. De ők meg alaoból megkapnák ingyen valamelyik cégtől. Amióta ezt bevezettél, nsilván esélyem sincs, az én 60 követőmmel, meg mert nem csinálok youtube csatornát. Az átlag emberek így kimaradnak, pedig nekik szólna. Az imfluencerek meg a gyerekük pisilését is kirakják egy reklám kedvéért, tisztelet a kivételnek.

2019. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Az elsore rogton

Kb 3 ban vettem reszt es 5 re jelentkeztem

No bp 38

2020. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Mindig kapok mindenféle meghívót, kb két éve próbálkozom, és soha semmibe sem sikerült bekerülnöm..

2-ssel értek egyet ha nem vagy influenszer akkor esélyed sincs...

2020. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Most kerultem be az oblitosbe is nem vagyok infuenszer🙂
2020. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Akkor szerencséd van!🙂
2020. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én azóta sem kerültem be...
2021. jan. 12. 13:16
 8/12 anonim válasza:

Én sem :( Én azt hiszem be is fejezem a próbálkozást...

4es voltam

2021. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Én sem kerültem be, pedig majdnem mindegyikre jelentkeztem (az alkoholosra meg a kutyakajásra nem). Én is befejezem, azt hiszem. Pedig a Lego Dots jó lett volna a lányoknak.
2021. márc. 15. 11:33
 10/12 anonim válasza:
100%
Én is! De a pofára esést is unom!:( Mindig nagy reményekkel jelentkezek egy-egy projektre, aztán soha semmibe nem válogatnak be, utána csak elkeseredek.. Én csak krémek, és kávés dolgok teszteléseke jelentkeztem mert ezek érdekelnek. Ebben a vichy-s dologban is annyira reménykedtem, aztán ebből se lett semmi.. A csillagokat is leígérhetném az égről akkor se válogatnának be semmibe..
2021. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!