Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék bejutni a Debreceni...

Szeretnék bejutni a Debreceni Egyetem pszichológia szakára. A ponthatárt elnézve eléggé nehéz lesz. Van esetleg itt olyan, aki ilyen szakon van vagy esetleg tud erről többet?

Figyelt kérdés
Bármilyen infó jól jönne, mennyire nehéz itt a tanulás, vizsgák, esetleg mennyire fordítanak figyelmet a gyakorlati részre, a szak nehézségei, minden érdekelne. Valaki?
2018. febr. 9. 22:23
 1/1 anonim válasza:
Szia! En jelenleg itt tanulok. Bevallom en szorgalmi időszakban nem is nagyon tanulok, annak ellenére hogy nekünk rengeteg vizsgank van vizsgaidőszakban. Azonban ha vizsgaidoszakban neki ülsz tanulni simán meg lehet csinalni. Szerintem itt Debrecenben nagyon jo a pszichológia szak, a tanárok többsége is kiváló. Elso évben ugyan még nem sok gyakorlatod lesz utana azonban mindig egyre tobb. Remelem tudtam segíteni, ha még van kérdésed írj nyugodtan!:)
2018. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!