Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 találatosom lett a lottón,...

4 találatosom lett a lottón, de nem vagyok 18 éves. Hogy váltsam ki a szelvényt? 17L

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, mert nem vagy jogosult a játékban részt venni, így a nyereményt sem kaphatod meg. Egy nagykorú segítségével kiveheted, ha elég megbízható és nem tartja meg magának a pénzt.
2019. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlik, elkísérlek. (A százalékomat majd közben megbeszéljük...) :)
2019. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
#1: Most jó nagy marhaságot mondtál. Miért ne vehetne részt a játékban? Én kb. 11 éves korom óta lottózok és kisnyereményt már 14 év alatt is többször kifizettek nekem. A nagynyeremény más lapra tartozik, azt valóban csak nagykorú jelenlétében fizetik ki. Játszani viszont bármelyik óvodás játszhat, aki képes a négyzeten belül 5 db ikszet behúzni.
2019. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"18.§Felelős játékszervezéssel kapcsolatos szabályok (2)

a./Szerencsejátékban 18 éven aluli személy nem vehet részt, részvételi és nyereményjogosultságot nem szerezhet, a részvételi díjat, a tétet nem igényelheti vissza. Bármely kétség esetén a szervező a személyazonosság ellenőrzésével biztosítja a 18 év alatti játékosok játékból történő kizárását, illetve részükre nyereménykifizetés elkerülését. Az ellenőrzés visszautasítása szintén a játékból való kizárást, a nyereménykifizetés megtagadását vonja maga után."


Az, hogy veled ki és hogy kivételezett, nem ide tartozik.

2019. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szülőknek.
2019. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni. Keress valakit aki megbízható vagy a kettes válaszoló elkísér.
2019. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ötös lottó esetében kénytelen leszel megbízni egy felnőttben és a segítségével fogod tudni érvényesíteni a nyeremény igényedet. Hatos vagy Skandináv lottó esetén besétálsz oda, ahol játszottál és egyszerűen felveszed a nyereményt. Ennyi!
2019. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hülyék lecsaptak a válasznál megint :'D

Szólj a szüleidnek menjenek el veled és meg van oldva.

Vagy válts ki engem, BP-n 5ezer percenként :D

*Amikor rádöbbenek hogy pár hete már lottózhatnék is, de nekem sose lesz 4esem*

2019. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy csalódás, egy szám választott el attól 17 évesen milliárdos legyél?

Melyik számot nem húztad be?

2019. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem névre szóló oda adod a szüleidnek a szelvényt és kiveszik, gondolom csak megbízol a saját szüleidben. Ha nem akkor állok a szolgálatodra. :)

Amúgy meg elég kamu gyanús ez a kérdés. :D

2019. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!