Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Thomas a gőzmozdony c....

Egy kíváncsi pingvin kérdése:

A Thomas a gőzmozdony c. mesében még egyszer sem láttam, hogy bármelyik mozdonyból is kiürítették volna a wc tartályt ezek szerint az ottani mesében szereplő emberek a vonaton nem is ürítik ki a végterméküket tehát szorulásuk van vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sokat néztem ezt a mesét és egy alkalomra sem emlékszem hogy a wc tartályt ürítették volna.

2019. febr. 12. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Pottyantós verzió van, mint idehaza.
2019. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Todomásom szerint egy nyugatibb meséről beszélük, azthittem ott már voltak olyan fejlettek tartályosat használni egyébként a vonatsinen egyszer sem láttam egyetlen ürülékdarabot sem az egész sorozat során.
2019. febr. 12. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány mesét tudsz felsorolni ahol a történet során a szereplők wc-t használnak?
2019. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"hogy bármelyik mozdonyból is kiürítették volna a wc tartályt"

A mozdonyon nincs vécé.

2019. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Az utaskocsikra gondoltam, csak reggel volt még egy csöppet amikor kiírtam a kérdést.
2019. febr. 12. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert egy mese,és a mesek nem a valósághoz igazodnak.
2019. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gordonnak van egy testvére, a neve repülő skót. Elgondolkoztam azon, hogy akkor a mozdonyok dugnak e :D
2019. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!