Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressről hogyan kapom vissza a pénzem?

Aliról rendeltem de nem adtak fel semmilyen csomagot már több mint 2 hete, igy lemondtam a rendelést. Ilyenkor automatikusan vissza kapom a pénzem, vagy tennem kell valamit ? És ha visszautalják a pénzt, akkor az mennyi idő? Ugyanis ez is már majd egy hete történt..

febr. 12. 10:23  Privát üzenet  

A válaszok
30 nap is lehet

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 11:05 Privát üzenet

automatikusan visszakapod

menj rá a termékre az ordersben

ott lesz a refund information gomb, azt nézd

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 12. 11:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha rendelek Aliexpressről egy cipőt, de nem veszem át a postástól, akkor az postán maradó lesz, vagy vissza küldik?
Rendeltem Aliexpressről telefont, az a baj, hogy a szingapúri posta szerint megérkezett magyarországra,22. -én érkezett. De erről a posta nem tud, ötletek, hogy hol lehet, vagy...
Aliexpressröl rendeltem. Az áru nemjött meg, Pénzt nemutalja vissza az eladó. Mit tehetek?
Hányszor rendeltél Aliexpressről és hányszor jött meg a csomag? Volt olyan, hogy nem jött meg és nem is kaptál vissza pénzt?
Vissza mondtam a rendelést Aliexpressről, mennyi idő, mig vissza küldik a pénzem?
Aliexpressről rendelek és visszavonom, kevesebbet kapok vissza?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!