Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem Aliexpressről...

Rendeltem Aliexpressről telefont, az a baj, hogy a szingapúri posta szerint megérkezett magyarországra,22. -én érkezett. De erről a posta nem tud, ötletek, hogy hol lehet, vagy hogy miért nem igazolta vissza a posta, ha esetleg ténxleg megérkezett?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 09:46
 1/7 anonim válasza:

magyarországra megjött. kell még pár nap/hét mire hozzád is elér.

én szoktam aliról rendelni és sok idő, mire hozzánk is megérkezik,hiába van már magyarországon..

várj szerintem türelmesen.

ha nem jönne meg,úgyis visszakapod az árát

2016. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy amerikából, kínából napok alatt az országba ért a csomag, itt meg 4(!!!) hétig kóvájgott! Sajnos a magyar posta logisztikából sokszor nincs a topon! Várj türelmesen, meg lesz az.
2016. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, a magyarországi elosztóban kóvályog.
2016. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlott csomag is MO-ra való érkezéstől számítva van hogy 1 hét vagy több. Várj még, főleg ha nem is ajánlott.
2016. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 het alatt jott meg miutan a trekket kiirta hogy bent van az orszagban a csomag. Marmint attol a pillanattol amikor leszedtek a hajorol/repulorol.
2016. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, jelenleg annyit irnak hogy Held by Custom, es hat felek hogy megvamoljak, mivel 166,99$ dollar volt :D es ahogy szamoltam vagy +15ezret kellene fizetnem :( mar nagyon varom, es nagyon zavar hogy ha most meg egy ideig nem kapo meg.
2016. okt. 25. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

99% hogy megvámolják.

Ha nem az eredeti ár van a dobozra írva hanem pl 5$ akkor kapsz egy levelet h küld be a számlát.

2016. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!