Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 1 hónapja ,hogy a legjobb fiú barátom megírta többet nem beszélhetünk...(az okait leírta) de ezt nem tudom felfogni azóta se..annyira hiányzik😔olyan értelmetlenül lett vége a barátságunknak. (Többet éreztem iránta és ő is irántam)

Majdnem lett is volna valami köztünk.🤷🏼‍♀️

Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat ,hogy ezen tudnánk jjavítani megoldjuk nem szeretném,hogy ez legyen de nem akarta megbeszélni.

Azóta se beszélünk megírta akkor irjak rá van valami bajom és segít azon kivül egy szót se beszélhetünk🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Annyira fáj ez az egész😔😔mit tudnék tenni?



2019. febr. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát tetszetek egymásnak miért nem beszél veled? Ezt most így nem értem..
2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdtem vele beszélgetni megmondta elég fura fiú (antiszoc is elmondása szerint) én is észre vettem rajta ,hogy fura fiú ami tetszett is.

Az miatt mondta ne beszéljünk mert már alig volt időnk beszélni csoda ,ha tudtunk beszélni pár mondatot. Kifogytunk a témából is már alig volt miről beszélnünk.

Nem gondoltam volna ,hogy ezek a bajai lehetnek hirtelen változott meg

2019. febr. 12. 23:16
 3/6 csatrad ***** válasza:
49%

csak annyit tudok irni amit az elozo alkalomkor mikor ezt kerdezted.

Fiu es lany kozott nincs baratsag. Vagy egyesultok vagy egymas idejet veszitek el abbol amit egy olyan lanyal vagy annak keresesevel tolthene aki egyesulni akar vele.

2019. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4-5 hónapja lett vége a kapcsolatának 1 hónapig voltak együtt az illetővel.

A szülei beleszólnak a kapcsolataiba (ezért nem is lehet most barátnője)

Meg ő is mondta egy darabig nem szeretne barátnőt , de engem teljesen úgy kezelt mintha a barátnője lennék🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

2019. febr. 13. 06:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos a szülei mondták neki. SZERINTEM fiu és lány között igen is van barátság
2019. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# a szülei nem tudták kivagyok vagy is nem ismernek/ismertek. Úgy kezelt engem mintha a barátnője lennék akkor most mivan?
2019. febr. 20. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!