Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok. Ez nagy gondd?

Lányok. Ez nagy gondd?

Figyelt kérdés
Lányok ez nállatok nagy hátrány?Sajnos a szemem alatt vannak karikák,és szeplős vagyok egy picit...ez nagy hátrány?Sajnos mostanában az önbizalmam elég alacsony...(bocsánat a helyesírási hibákért)
2019. febr. 12. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, tekintve hogy én is ilyen vagyok.
2019. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem: nem.

A szem alatti sötét karikákra vannak házi praktikák, válassz innen:

[link]


A szeplőket is lehet halványítani, DE mostanában azt láttam, hogy elég trendi a szeplő. Vannak videók, ahol csajok mesterségesen (smink) csinálnak maguknak. (Nyilván: akinek van, szabadulni szeretne, akinek nincs meg épp az kell.)


Nem ez az, ami taszítóvá tehet egy lány szemében, hanem pl. nem megfelelő viselkedés. A külsődön mindig lehet változtatni. Mondjuk a belsőn is, csak az a nehezebb. Ám, aki úgymond taplón viselkedik, ezt nem mindig méri fel, nem gondolja, hogy amit tesz az másokat bánt, vagy nem is érdekli. Szóval amiatt inkább aggódhatnál, ha hasonló viselkedés állna fent, mint a külsőd miatt. Mivel az önbizalmad alacsony, kétlem, hogy ez lenne a helyzet.

2019. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Férfiaknál csak a pénztárca vastagsága számít. Minden más másodlagos.
2019. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!