Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 óra munkát naponta hogyan...

12 óra munkát naponta hogyan lehet kibírni?

Figyelt kérdés

Még sehol nem dolgoztam egy percet sem. Nemsoká kezdek egy helyen ahol 12 órát végig kell állni egy dögmeleg helyen és néha cipekedni is kell.

Valami tipp hogyan éljem túl, mert gondolom ha megszokom utánna nincs gond. De ugye épp elég kibírni az első heteket.. De mit tegyek hogy biztosan kibírjam és minnél előbb megszokjam?


2010. júl. 1. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Kávé energiaitallal ;)
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Munka utani/elotti sok-sok pihenessel...de azert ne csinald sokaig ezt a munkat...
2010. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Sok pihenés a szabadidődben és rengeteg folyadék.A kávé és az energia ital,csak pillanatnyi segítség,utána még fáradtabb leszel.Meg lehet szokni,de nem lesz könnyű.
2010. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

én is 12órát tolok ha melozok(bár több,mer 6kor indulunk és este 8ig..az 14óra)

..

doboz cigi(multkor nem volt elég)kávé...ittam még sört is...

kamionon dolgozok,kisegítőnek,amikor nagy tételbe szállítanak...

2010. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
80%
Nem napi 12 órával kéne kezdeni.Nem fogod bírni pár napnál tovább.
2010. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek hogy nem fogom bírni.. :-(


12 óra munka + 30 perc gyaloglás a buszig, 1 óra utazás (átszállással) haza, ott meg még mindig biciklizés a buszmegállótól..

22 éves létemre 50 kiló vagyok, rossz egészségügyi állapotban, lehet így elsőre a 8 órát sem bírnám állva.

Ülve igen de állva már szűken, pláne ugye dögmelegben légkondi nélkül, meg új emberként akinek amúgy is nehezebb hogy nem tud semmit. Most jártam ki az iskolát, full pályakezdő lennék, szakmámban helyezkednék el.

Jelentkeztem sima gyári operátornak is de most a nyáron a nyárimunkások miatt valszeg nincs felvétel. Mert egy légkondis gyárban a futószalag mellett a napi 8 órát csak könnyebb megszokni mint a műhelyt légkondi nélkül, 12 órában teljesítménybérben...


Mindenesetre energiaitalt azt majd viszek bőven. Kávét nem mert attól megfájdul a fejem ,csak rosszul leszek tőle.

Ja és persze két műszak, nappal, éjszaka.

2010. júl. 5. 09:49
 7/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem is jött össze ez a munka. :-(


Helyette kaptam 16 órás ajánlatot. Havi 70 ezer, de ha többet akarok akkor 16 órázni kell!! :-(


A 16 órát egyáltalán kilehet bírni (+1 óra utazás az odaút)?

2010. júl. 21. 18:00
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak egy lehetőségem lenne.12 órás.3nap munka 3 pihi és igy tovább.havi 70-80e-ért.

csak az a baj hogy 21 éves 160cm,45kg,és nekem is elég szar az immunredszerem,hamar megbetegszek,nem bírok én se sokáig állni.és nem terhelhetem meg magam nagyon mert akkor napokig beteg vagyok.én nem is vállalom.inkább kutatok tovább valami egyszerűbb munkáért.

ajánlom neked,ha életben akarsz maradni,akkor ne 16órázz.az rettentő sok.még egy gozzilának is. :)

remélem találsz valami neked való munkát.

2010. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem nem. Az még tapasztaltabb embernek is sok.

Meg a 16-órát dolgozol+ 1 óra oda-vissza Az 17 óra szóval minden másra marad 7 órád, hogy megcsináld és még közben aludnod is kell. Ne menj bele.

2010. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ja még annyit hogy lány vok.uccsó voltam
2010. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!