Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a bebe rexha?

Mi az a bebe rexha?

Figyelt kérdés
Valami újabb hülye mesehős?

2019. febr. 15. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűbb beírni Google-ben, mint ide? Vagy ez csak egy áltudatlan provokatív kérdés akar lenni? Annak elég gyenge.

[link]

[link]

2019. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha. Szóval ez megint valami énekesnőci (akar lenni), aki dől a rádióból éjjel nappal a hozzá hasonló egyslágeres nyáltengergyártókkal együtt, akiknek minden zenéjük egyforma? Hmm. Bocs hogy meg mertem kérdezni, nélküled hülye maradtam volna, ugyanis a populáris zenéknél semmit nem utálok jobban (na jó, de, a véresszájú rajongókat, akik nem tudják, mi az igazi zene, mert az igazi zene nem a rádióba van)... Kösz a választ tesó ✌️
2019. febr. 15. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ide jöttél levezetni a feszültséget? Kizártnak tartom hogy csak azért eljátszd a funkcionális analfabétát aki nem tud 2 szót beírni a keresőbe és megnézni az első találatot, ha ennyire érdekli a téma, hogy még kérdést is kiírjon róla egy oldalon.

Viszont ha azt csináltad volna, akkor nem lett volna lehetőséged egy kis fröcsögésre és annyi ember megbántására amennyit csak 1 mondatban le bírsz írni.


[link]

2019. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak akkor vagyok feszült, amikor rádiót kell hallgatnom, és benne a moslék zenéket az ilyen csicska énekesnőcikkel, akik nem tudnak énekelni... :)
2019. febr. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!