Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinél járt már végrehajtò?!...

Kinél járt már végrehajtò?! Csak olyan írjon aki tudja is mivel jár vagy akinek volt ilyenbe része?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm sajnos régi telefonos szolgáltatás nem fizetése miatt bajba került, át adta a szolgáltató behajtònak a behajtó végrehajtònak ! Viszont a barátnőjével lakik egy hàzba ahol minden a csaj apjáé! Az apja külföldön dolgozik ! Számla semmiről nincs! Így mit vihet el! Mert nehogy már elvigyenek mindent ami nem az adòsé! Hallottam hogy igényper meg ilyesmi ! De tényleg jellemző hogy ami megtetszik a végrehajtònak foglalja!
2019. febr. 15. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ingóság lefoglalásával lehet tartozást behajtani. Ha ingatlan van az adós nevén, arra tesznek jelzálogjogot, vagy ha van bejelentett munkahelye, akkor a fizetése 33%-áig vonhatják a tartozást. Ha egyik sincs, marad a tárgyak lefoglalása.
2019. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs neki semmilye.a ruháit kívül
2019. febr. 15. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én, nálam akart, de kizavartam, itt nem nem éesz semmi ,hívom a nemeladó a házam mozgalmat aztán szét lesznek verne.
2019. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!