Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság már mindenkinek van...

Manapság már mindenkinek van digitalizáló táblája?

Figyelt kérdés

Ha nem elég magyarul írtam volna, annyi, hogy rajztábla, amivel a gépen egyszerűbben tudsz rajzolni... én is szoktam, és azt vettem észre, hogy akinek nincs ilyenje, meg nem Paint Tool Sai művész legalább 10 évesen (én 13 vagyok), az már egy senki.

Nekem nincs táblám, de szeretnék majd egyet, és egy ilyen programhoz sem értek, csak a Paint-hez, és a Paint.NET-hez. Komolyan kérdezem, akkor most az a menő, ha valakinek nincs élete, csak ilyenekkel van el? Én tíz évesen nem tudtam túl szépen rajzolni, a mai ilyen idős kicsajok meg már keni-vágják a gépen is, nem hogy papíron (bár a saját rajztudásukban nem vagyok biztos). Nekem még van életem... és tudom, hogy a tehetség nem ezzel függ össze, de akkor én most egy nagy nulla vagyok, mert nem tudok ilyeneket használni?


Bocsi, ha kicsit össze-vissza van a kérdés, de engem érdekelne...


2010. júl. 1. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sincs, és nem is kell. Attól mert ez a "divat", még senki se köteles ilyet venni.
2010. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hoy, én 24 vagyok, és le szokott esni az állam, mikor látom, hogy valaki 14 évesen jobban rajzol, mint én. Kicsit rosszul is esik, de hát 10 éve nemhogy digitális tábla, de ilyen programok sem voltak.

Ne hidd viszont azt, hogy valaki attól menő, mert PTS-vel tud Narutót rajzolni. Nem attól lesz valaki menő. Szerintem sok függ, hogy mennyire dolgozza ki, milyen a háttér, a pózok. MSPainttel meg lehet pixelartot csinálni, és az szerintem tök jó.

pixelart: [link]

[link]

Jó, nekem van tabletem és Photoshopot használok, de előtte évekig Paintes és egeres voltam, aki meg ezért lenéz téged, az beképzelt, és nem kell vele foglalkozni! (nekem is van ilyen ismerősöm, és ő még az aquarellcerkát is fikázta.)

2010. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Engem igazából csak az zavar, hogy nekik minden jobban megy, mint nekem, mert ilyenre van lehetőségük. És olyan butának érzem magam, hogy egy évekkel fiatalabb ügyesebb nálam. De az vígasztal, hogy papíron még úgy-ahogy jó vagyok, szóval ott talán verném őket, mert attól, hogy ilyen-olyan programokat tudnak használni, lehet, hogy amúgy tök bénák :)


És a képek tetszenek, olyanokat én is szoktam csinálni. A te profilod? :)

2010. júl. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, te is fenn vagy Devin?
2010. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az én oldalam címe ez: www.lazy97.deviantart.com
2010. júl. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!