Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van homofób, de arra van...

Van homofób, de arra van megnevezés, ha valaki támogatja a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Önéletrajzhoz kellene.
2019. febr. 18. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Homofil.

Hiába, kiveszőben a régi latinos műveltség.

2019. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. febr. 18. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:

A fília-fóbia valóban szópárok, de szerintem túlzás a kifejezés. A fóbia (félelem) és annak ellentettje a fília (szeretet) mind erős érzelmi kötődést jelentenek. Attól, hogy te nem utálod a melegeket, még nem azt jelenti hogy te egységesen mindet szíved szeretetével szereted. A támogatás és a szeretet nem függ ennyire össze.


Még az önéletrajban kifejezett támogatás is furcsán hat. Normális ember nem előítéletes, így neked nem kell külön felhívni a figyelmet hogy márpedig te nem vagy előítéletes. Ez olyan, mintha felsorolnád hogy az állatokat is szereted, meg legyen világbéke, és sajnálod az éhező gyerekeket is. Még ha igaz is, nem lesz része a szakmai alkalmasságodnak, és nem is biztos hogy egy megosztó témában előnyös lesz ezeket kijelenteni.


(persze nem derült ki hogy mihez kell és miért fontos ezt megosztanod egy munkáltatóval)

2019. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem munkáltatónak kellene, egy beadandót kell készítenem pár nevezetesebb ember életrajzáról, gondoltam megemlítem benne egy szóval, hogy támogatta ezt a társadalmat, persze nem életbevágóan fontos, csak egy felötlés volt, hogy megemlítem. Mindenesetre köszönöm a választ.
2019. febr. 18. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyszerűbb, ha azt írod, hogy LMBTQ+ támogató vagy.

2019. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3, igazad van, itt tényleg nem a legjobb az ellentétes kifejezés.

Meg az is igaz, hogy a normális viselkedést általában nem kell külön megemlíteni...

2019. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. febr. 18. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit írsz, hogy elfogadó, nyitott ember vagy.
2019. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!