Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki az alábbi...

Segítene valaki az alábbi nevek becézésében?

Figyelt kérdés

Viktóri(j)a

Laris(s)za

Zsófia

Fjodor

Alexandr

Dária

Lilla

Larina

Polina

Vlagyimir

Dimitrij



2019. febr. 18. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Larisza

Лариска, Лара, Ларуся, Ларуня, Ларуля, Лора, Ларя, Риса, Леся, Ляля, Ляленька, Лялечка, Лялюня, Лялюся, Лялюська, Рися, Рисенька, Рисечка, Рисюня



Szonja

Сонька, Софьюшка, Софа, Сона, Сонечка, Сонюша.



Darja

Даша, Дашуля, Дарьюшка, Даря, Дара, Дарюха, Дарюша, Дарёна, Дарина, Даруня, Дарёха, Дарёша, Дашуня, Дашура, Дашута, Дашуха, Даня



Iván

Ваня, Ванюха, Ванюша, Ванюшка, Иванко, Ванюра, Ванюся, Ванюта, Ванютка, Ванята, Ванятка, Иваня, Иванюха, Иванюша, Ивася, Ивасик, Иваха, Иваша, Иша, Ишу



Dimitrij

Дима, Димуля, Димуся, Митя, Деми, Деде, Деме, Миха, Димшо, Митяй, Митюха, Митюша, Митяха, Митяша, Митрюха, Митрюша, Димаха, Димуха, Димуша, Митюля, Митюня


Egyébként teljesen véletlenül nem egy wattpados "író" vagy? (Csernyika) Csakmert ő használta ezeket a neveket a történetében. Ráadásul a Dária-t most javította ki Darja-ra szóval...😂

Ha igazam lenne akkor ez is kelleni fog:

Alekszej

Алексейка, Алёха, Лёха, Алёша, Лёша, Али, Алик, Лёля, Аля, Алюня, Люня, Лексейка, Лекса, Лекся, Лёкса, Лёкся, Алёня, Лёня, Алёка, Алека, Лёка, Лека.


До свидания!

2019. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
(Én vagyok.) Köszönöm szépen.
2019. febr. 20. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van Dimitrij nevu ismerosom mi egyszeruen csak Dimanak becezzuk :)
2019. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van egy Daria nevű kolleginám.

De neki Dasha (Dása) a beceneve.

Illetve van 1 Larysa is.

2022. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!