Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha viszket a torkom?

Mit tegyek, ha viszket a torkom?

Figyelt kérdés
Hát ez egy hosszú történet....Kb. egy hónapja mindenképpen meg akartam fázni(nyilván sulis ők miatt,de semmi komoly mert úgyis vakáció közeledett és csak egy színház előadásról maradtam le).Mivel nagyon erős az immunrendszerem így nem lett semmi bajom,pedig minden elvetemült hülye ötletet kipróbáltam. Ez volt az első és utolsó ilyen alkalmam,hogy betegséget színleljek. Most viszont azt veszem észre 2 napja,hogy nagyon kapar/viszket a torkom és könnyezik a szemem. Ez leginkább a suliban kellemetlen amikor órán előfordul,hiszen azt hiszik,hogy sírok. Mára már odáig fajult a dolog,hogy nagyon halkan hallom mit mondanak nekem az emberek és mikor beszélek sípolást hallok. Nem tudom,hogy köze lehet-e az 1 hónapja elkövetett helyességeimnek ehhez...

2019. febr. 19. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, akkor mégsem erős az immunod vagy mid.
2019. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😐
2019. febr. 19. 20:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt,az autocorrect miatt van🙁.Amúgy az orvosok mondták,hogy erős immunrendszerem van,ami viszonylag igaz is,mivel 5 évente max.egyszer szoktam megbetegedni.Ezért nem tudom mit jelenthet ez és elég kellemetlen.Ami esetleg kimaradt,hogy nagyon száraz a torkom,reggelente alig tudok nyelni,de ez 10 percen belül el is múlik. A száraz köhögés is előfordul a nap nagy részében,ami szintén kellemetlen.Mit tehetnék,hogy elmúljon?A válaszokat előre is köszönöm!
2019. febr. 19. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvoshoz elsétálsz
2019. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!