Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, ha a dinnyétől...

Mitől lehet az, ha a dinnyétől viszket a torkom és a füleim?

Figyelt kérdés

Mikor még kisebb voltam, 15-17 éves alatt, akkor intenzívebb volt ez a viszketés. Most már (21 vagyok), nem annyira. Tavaly ettem utoljára dinnyét, akkor nem nagyon viszketett, talán csak picit.


Hirtelen eszembe jutott, és fogalmam sincs, hogy ez mitől lehet, hogy esetleg érzékeny vagyok-e valamire, vagy allergiás. Anyukám sose hitte el, ezért sem szóltam soha senkinek, de most már érdekelne, hogy mitől lehet.


Köszönöm előre a válaszokat!


2017. márc. 6. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges tünete annak,hogy allergiás vagy rá!Próbáld majd ki hogy a magokat nem eszed meg belőle.Mert a gyümölcsöknél a magjai szoktak leginkább allergizálni.
2017. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A magokat sose ettem meg, ha pedig meg nem sikerült kiszedni és bejutott a számba, akkor meg kiköptem. Úgy is lehetséges valamennyire?
2017. márc. 6. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló! Ez a parlagfű - dinnye keresztallergia.


Itt olvashatsz róla többet:


[link]


Üdv:Mona

2017. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek :)
2017. márc. 6. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Eh, meg akartam kérdezni, hol van már görögdinnye (nyamm-nyamm), erre látom, hogy nem idén etted.
2017. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!