Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmel kapcsolatban szeretnék...

Ratcash1337 kérdése:

Filmel kapcsolatban szeretnék kérdezni! Nem tudom a film címét és ebben kérek segítséget. Leírom, hogy mire emlékszem belőle. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

A főszereplő Férfinak szőke, vállig érő haja van.

A férfinak van egy part menti háza, ahol jól meg van, vannak barátai, akikkel elszokott menni csónakozni, meg van valami csaj, akivel, hol együtt van, hol nem.

A csávó egyben állat orvos is, az apjával együtt.

A csókának van egy kutyája, és a ház előtt van egy szék, ahova mindig ki szokott ülni egyedül egy üveg sörrel, ha úgy van. Egyszer csak jön egy új szomszéd (szőke hajú csaj). A csóka meg is figyeli őt és be is próbálkozik nála nem is egyszer, de csaj eléggé visszautasító volt és picit flegma, meg nagyképű is.

A csajnak meg a csávónak egyaránt volt kutyája, és a csajnak egyszer csa beteg lett és elvitte állatorvoshoz, rájött, hogy annyira nem is hülye a csóka, meg az állatok se állnak tőle távol. Kitartóan próbálja fűzögetni a csaj, több-kevesebb sikerrel. De eközben a csajnak van egy barátja, aki orvos (ha jól tudom). Az orvos egyszer csak elutazott munka ügyben, így a csávó ki is használta ezt az egészet. Áthívta magához a csajt vacsorázni, el is voltak rendesen, eszegettek, iszogattak, utána bele is vágtak a lecsóba és jól össze is jöttek. A csávó utána vitt ki a saját széke mellé egy másikat, ahova a csaj tud ülni. Azt tervezték, ahogy haza jön a férj elmondanak mindent, de nem így lett, épp vacsoráznak és a csávó is ott járt az étteremnél és szemtanuja lett annak, hogy meg lett kérve a csaj keze. Innentől a csávó nagyon kiakadt, be is vitte a széket, aztán újra össze jött azzal a

másik csajjal, csak úgy kínból. A másik szőke meg furcsállotta is, hogy mi van. De utána valahogy még is újra össze jöttek, tök jól meg voltak, a vége fele volt egy randi, amiről megint csak késett a csávó, a csaj megunta a várakozást, elindult haza felé, de autóbalesetet szenvedett, amitől kómába esett több hétig. Ahogy meglátta a csávó mély depresszióba zuhant, főleg úgy, hogy nem volt rá túl sok esély a túlélésre. A csávó kiment arra a kis szigetre, ahova kivitte a csajt (tudom, hogy ezt nem írtam le az előbb). De a film végén felkelt a kómából a csaj.



2019. febr. 20. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Válaszúton
2019. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jax Teller, igen az, nagyon szépen köszönöm!
2019. febr. 22. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!