Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha tükörbe...

Miért van az hogyha tükörbe nézek rengeteg önbizalmam van és azt gondolom csini vok, de ha elmegyek otthonról csúnyának gondolom magam. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Végülis a tükröt nem vihetem mindig magammal :D Amikor meg kezdtem magam rosszabbul érezni mindig arra gondoltam hogy néztem ki a tükörben de nem jön össze sose..
2008. okt. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezzel sokszor én is így vagyok sajnos.

Szerintem azért van, mert bár alapvetően tetszel magadnak és tudod, hogy jól nézel ki, ha kilépsz az utcára, elkezded magad másokkal összehasonlítgantni, és azt hiszed, a többiek jobban néznek ki nálad. Otthon még egyedül vagy a tükörben, kint viszont hagyod, hogy elnyomják az énképedet.

Hogy mi a megoldás? Az engem is érdekel...

2008. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez rám is igaz volt, fiatalabb koromban. Azt hiszem a lányok ezért járkálnak 6osával wcre a bulikban, hogy

"rendbehozzák magukat", vagyis egymás segítségével megerősítsék az önképet. Érdekes pszichológiai kérdés mindenesetre... Valószíű azért érzed magad rosszul, mert látsz "szebb" lányokat az utcán, akik tutira ugyanezt gondolják magukról, miattad :-DD

Aztán nálam valami idővel megváltozott. Azt hiszem megtanultam elfogadni magam és azóta nem kap el az az érzés, hogy de gáz vagyok, ő milyen csinos és társai.

Ami viszont biztos: egy jó parfüm, és a magabiztos kisugárzástól csillogó szemek verhetetlenek. Apró dolgok is sokat segítenek: púder, rúzs a táskában, intim törlőkedő /nem vicc, tényleg sz** érzi az ember lánya magát, ha nem friss/. Na meg néha valmi új cucc, ami feldob.

Sok sikert ;-DD

2008. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen pontosan az a gáz hogy másokkal hasonlítgatom magam és mindig azt gondolom h ők szebbek. Festeni nem szoktam magam. Új cucctól is max 1-2 napig érzem jól magam és annyi... :S am 16 vagyok. kinövöm majd?
2008. okt. 9. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 21vagyok.nem nőttem ki egyenlőre ezt az érzést!és egyébként k*ra idegesít,hogy ilyen vagyok!mindig próbálok erőt venni magamon és ugy menni végig az utcán,hogy kit érdekel,hogy mit gondolnak rolam mások,vagy,h.de ronda vagyok a mellett a csaj mellett,de vhogy nem megy.ha valaki rájön a megoldásra,kérek szepen mailt:)
2008. okt. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!