Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen állást tudnék nézni?

Debremart kérdése:

Milyen állást tudnék nézni?

Figyelt kérdés
8 általánosom van csak, 20 éves vagyok, b kategóriás jogsim van már 3 éve, a lényeg hogy a derekam nem bírja a nehéz fizikai munkát.

2019. febr. 22. 17:34
 1/7 csatrad ***** válasza:
100%
szallgmunka, taxi, csomagolo, osszeszerelo, konnyuipari operator, okjs kepzesek es hazi orvostol kerj tanacsot, hogy mivel lehet erositeni a derekad
2019. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:

Ilyen fiatalon még aztán tényleg semmi gond egy pályaorientációval. Csak fontold meg alaposan mit/miket csinálnál. Nyilván lehet irodai és más ülőmunka. Néhány példa addig is amíg képzed magadat:

- ülő munka mint forrasztás, elektronikai, betanított

- talán étel futár autóval, az csak nem olyan nehéz

- betanított operátor, szalag melletti ülőmunka

- kasszás, ahol csak kasszázást lehet vállalni

- egyszerűbb irodai munkák, ami betanított jellegű

- telefonos vagy komplett ügyfélszolgálatos, ha jól dumálsz...

2019. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A taxi pénz nélkül nem lehetséges, a szalagmunka meg nem nekem való, fogok majd menni az orvoshoz csak kell állás, hogy legyen tb, legutóbbi munkahelyemen üzletvezető voltam egy sportboltban azt nagyon szerettem csinálni, jól is csináltam, csak ugye hiába voltam az, nincs olyan képzettségem, hogy máshol is az legyek. A futár állás az kilőve, nem fogok hóban, fagyban, szélben, esőben menni meg egy ismerősöm csinálta de nem éri meg. A nagyon monoton munkákat sem csípem. Néztem az ingatlanos szakmát, de ahhoz érettségi kell. Az éjszakázást nem bírom, hogy gyárba menjek dolgozni és általában mindenhol kell, próbáltam már, de nem bírom. Ugye az első 2 okj vizsga az ingyen van, ott leszeretném tenni az eladóit és utánna a boltvezetőit de az idő a pénz pedig kell. Most nem rég néztem egy pékáruszállítói melót voltam próbanapon de egyszerűen nem birta a derekam. Milyen könnyű irodai munkák lehetnek? Ahova felvesznek érettségi nélkül?
2019. febr. 22. 18:03
 4/7 csatrad ***** válasza:
100%
aha oke, semmi gond, par ev mulva siman menni fog az ejszakas, sot egyenesen melegnek fogod erezni a havat, a derekad meg magatol meg fog gyogyulni, mikor mar szorul a hurok es egy kifogas se fog eszedbe jutni mert a gyomrod korgasa elnyom mindent
2019. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utso válaszoló, eleget dolgoztam éjszaka köszi, majdnem baleset lett belőle, azt viszont nemtudom, hogy volt-e már valaha derékfájásod, hogy ilyen könnyen beszélsz, hogy "majd meggyógyul magától".
2019. febr. 23. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem érzed úgy, hogy kicsit többet akarsz, mint amennyit leraktál az asztalra? 8 általánossal mit akarsz? Sokak diplomával a kezükben mennek a mcdonaldsba dolgozni meg pizzafutárkodni. Pont nincs olyan iskolai végzettséged, hogy válogass főleg a mostani világban. Örülned kellene a futárkodásnak meg a gyári munkának derékfájás ide vagy oda.
2019. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleget letettem az asztalra, hogy 8 általánossal üzletvezető lettem:) de mind1 elmegyek valami boltba, közben lerakom a bolti eladóit, utánna az üzletvezetőit. Sokan ezért tartanak ott ahol, pont ez a gondolkodásmód miatt... Be a mókuskerékbe aztán szevasz... Nem pont az ilyen negatív emberek véleményét kértem:) Kár volt kiírjam, majd akkor egyedül megoldom. Mint eddig is minden mást. Köszi hello!
2019. febr. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!