Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Imádok repülni! Mit tegyek?

Imádok repülni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Imádok repülni. A becsekollást, átvizsgálást, utazást, konkrétan mindent szeretek. 10szer repültem idáig, 6szor egyedül és 4szer társasággal. (:

Novemberben repültem utoljára és hazajövetelem után, körülbelül decemberben rátaláltam néhány youtube csatornára ahol bemutatják, hogy hogyan építenek össze gépeket, vagy egy repülő balesetet animálnak és elemeznek. Konkrétabban a baleseteket és eltűnt repülők témája érdekel jobban és egyes érdekesebb történetek után én is kutatok az interneten, hogy mik lehettek a baleset okai, mik lettek a következményei stb stb. Főképp a Malaysia MH370-es repülője keltette fel a figyelmemet, rengeteget kutattam utána az interneten, válaszokat keresve.

A Malév magyar légitársaság története is rettenetesen felkeltette az érdeklődésem, rengeteg videót és cikket néztem, olvastam végig az esetről.

Régebben légiutas kísérő szerettem volna lenni, de mivel nem szeretek a családomtól és a barátaimtól távol lenni lemondtam erről. Őszintén, túlságosan honvágyam lenne.

Néztem videókat légiutas kísérőkről, akik beszámoltak saját jó és rossz tapasztalataikról így végképp lemondtam erről.

Érdemes lenne ezzel komolyabban foglalkozni nagyobb koromban, ha ennyire érdekel a téma? Vagy számomra ez csak egy egyszerű érdekelt téma és nem éri meg vele foglalkozni?

(Középiskolában közgázt tanulok(: )


2019. febr. 23. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél stewardess!
2019. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok az a kiszolgálós típus. :( Meg ahogy említettem, nem szeretnék a családomtól és barátaimtól távol lenni. Egy magyar lány videoját láttam a youtubeon aki a stewardess karrierjéről mesélt és megmondom őszintén, nem jött be!
2019. febr. 24. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan érdekel téged, akkor marad hobbinak vagy illúziónak! Idővel el döntöd.
2019. febr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!