Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak még Violetta imádók?

Vannak még Violetta imádók?

Figyelt kérdés
Multkor megnéztem a Violetta filmjét, és gondoltam rákérdezek, hogy van itt e még valaki aki szerette/szereti :)) nemis tudom miért csak érdekel ez az egész a nagy mánia miatt, hogy egész mostanáig e tart vagy csak átmeneti volt e. Igen tudom hogy már rég vége az egésznek de vannak olyanok akik aztmondták magukról hogy “forever V-lovers” és kiváncsi vagyok hogy még vannak e olyanok :)

#Violetta #violetta imádók #violetta film
2018. febr. 8. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
LOL. szerintem eltűnt mindenki Hála Isten. En animes vagyok ,az egyetlen Violet az nekem Evergarden ;)
2018. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem, itt vagyok! És nem kifejezetten Violetta imádó vagyok (nem csak az, de az is!). Én imádom Martina Stoesselt, Jorge Blancot, Diego Domínguez Llort-ot és mindenkit a csapatból! A Violetta LIVE eddigi életem legeslegszebb napja. Tini tavalyi koncertje fenomenális volt. A Violetta halhatatlan!!!


A Soy Luna lett a divat. Én nem nézem, de semmi problémám vele. De Violettát soha senki nem temetheti el magában! Aki egyszer szerette, és azt mondja, mr nem szereti, az HAZUDIK!


Violetta forever!


Drága egyes válaszoló. Nem tűntünk el, ne izgulj. Mi ott vagyunk mindenhol a világon, legfeljebb nem írjuk a homlokunkra, hogy I'm Violetta fan. Ennyit rólad...

2018. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Én fiú vagyok, tudod a fiúknak rohadt idegesítő volt ez a Violetta imadat...
2018. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

(Első válaszoló: LOL de még is valahogy erre a posztra értél... csak nem beírtad hogy Violetta?)

Kedves kérdező! Jelen! Remélem te is közénk tartozol😀

2.válaszoló: én is ilyen regényt akartam írni, de ha te már leírtad ugyanazt...😊❤

2018. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Regényírásból jeles.

De nekem semmi bajom Soy Lunával. Én láttam belőle 2 részt, amiben Tini van benne, és ennyi. Nekem a történet abszolút ismeretlen, és mivel nem láttam belőle csak az első évad első részt, így nincs mire alapozzak.

Örülök a sikerüknek, és annak, hogy a Disney nem maradt napi sorozat nélkül.

És hát sok sikert kívánok a szereplőknek, teljesüljön az álmuk. Sose sajnáltam senkitől, a sikert és népszerűséget. A Violetta family minden bizonnyal megérdemelte.


De számomra furcsa, hogy a Soy Luna live Budapestre nem jön. Pedig a Soy Luna ugyan ott tart, mint a Violetta, amikor eljöttek hozzánk. Akkor még se olyan sikeres hazánkban. Egy lány írta egy kérdésnél, hogy a Soy Luna a világ legjobb sorozata. Akkor hogy is van ez? A világ legjobb sorozata de nem Magyarországon?

2018. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet a Violetta mindent vitt és talán az a 4 teltházas Violetta Live elég költség volt a kormánynak...

Lehet lenne csak talán a mostani helyzet nem engedi

(Ami számomra örömteli bocsi)

2018. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ez a kérdés úgy jött be ,hogy kidobta az oldal :DDDDD nem keresgetek Violetta rá... Nem vagyok b.z.i :D
2018. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csak hogy tudd, attól még nem kell leb*zizni vkit, ha Violettát néz...😏

Van egy jó példám rá...

2018. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Célozgatunk? Célozgatunk? :DDDD
2018. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
^^
2018. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!