Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A spuri suli-nál (B-kategoria)...

A spuri suli-nál (B-kategoria) Ha végeztem az e-titán online tanfolyammal és megvan a tanfolyam igazolás is utánna akkor kb mennyit kell várni az éles kresszvizsgáig? Érdekelnek személyes tapasztalatok is.

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyest nem tudok, de nekem szolnom kellett az iskolának, bejegysztek vizsgára és kb 3-4 hetet kellett várni.
2019. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanultam akkor is nehogy elfelejtsem 😏
2019. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem miután végeztem az online tanfolyammal, rámentem a tanfolyam igazolásra, 2 napra rá hívott is az iskola. Rákövetkező hét vége fele (talán csütörtök ha jól emlékszem) mentem is kreszvizsgára.
2019. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
(Előző vagyok) Nekem nem a spuri sulinál volt, de szerintem ez inkább attól függ hogy az adott településen mennyien várnak vizsgára. Pont úgy ahogy a forgalminál is majd..
2019. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!