Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzik a Metró újság?

Nektek is hiányzik a Metró újság?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy állt a sor a Metró újságért, volt olyan is, hogy összebalhéztak az emberek, mondván, hogy mindenkinek egy jár, a hajléktalanok árulták is délután, mint különlegességet és öröm volt kézbe venni, még így is.

Most pedig azt látom, hogy a lo... (arra sem méltó, hogy leírjam a nevét) színvonal alatti és másnap még az előző napi is ott marad.



#Metro4ever
2019. febr. 24. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is :( Emlékszem anno mindig suliban a garfield vicceket néztük benne meg rejtvényeztünk.De ez az új ez tényleg úgy sza ahogy van.
2019. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Kázmér és Huba kicsit gyengébb volt, de még az is jobb mint ez a mostani, ami benne van.
2019. febr. 24. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Úh azon meg azért szakadtunk mert annyira rossz volt hogy már jó :D

Sajnos most már nem tudom mik vannak benne,mert már nem járok metróval,de emlékszem amikor néztem régen minden 2. oldalon valami politikai szar volt,meg a sorosterv.

2019. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, hiányzik. Mint oly sok mást: felvásárolták, és megszüntették. Sajnos.

Eredetileg Metropol (ahol pl. Angliában - bár nem tudom, ott még kapható-e?) lett volna a neve, de valami miatt nem engedték. Azt rövidítették Metro-ra. Akkor meg az áruház, amelyik ilyen néven futott, tiltakozott, de végül kijelentették: létezik a metró, mint közlekedési eszköz, tehát nem lehet a nevet kisajátítani.

Nemcsak a metró vonalain, de a HÉV-eknél is lehetett kapni. Színvonalas ingyenes napilap volt, kár, hogy tönkretették. Én nagyon sajnálom.

2019. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Most is osztogatnak valami hasonló szemetet, ami többnyire gigantikus reklámokkal teletűzdelt agymosás.
2019. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!