Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik a régi BTS?

Csak nekem hiányzik a régi BTS?

Figyelt kérdés

Már láttam itt 1-2 ilyen kérdést,ezek szerint nem csak én gondolom így.

A fiúk nagyon megváltoztak amivel nincs is baj,mindegyikőnk változik az évek során,de nekem annyira hiányzik a régi bolondos énjük,most már nem olyanok,arról nem is beszélve boldogtalannak látszanak...


Ott van V,tudom,hogy nehéz időkön megy keresztül,de én annyira sajnálom amikor látom a képeken is,hogy alig húzza mosolyra a száját...😔


A bandával kapcsolatban is keringtek olyan pletykák a neten,hogy megváltoztatják a nevüket.

Nem értem minek ez a sok változtatás,a logójuk is meglett változtatva,de nehogy még a nevük is,ha BTS névvel kezdték így is kéne maradnia.

Persze nem tudom mennyire igaz ez az egész,de nekem agyamra mennek a Big Hit spekulációi.


Ez az állandó hajszínváltoztatás is,már annyira töredezett a hajuk,minek kell minden hónapban 4-szer átfesteni ?

Szerintem semmi értelme,ezt is csak a rajongókért,holott már Suga is kiborult,hogy ennyit kell festeni a haját.



2018. dec. 2. 10:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se.
2018. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Arról nem is beszélve, hogy a régi klipjeik jobbak voltak, és valahogy kevésbé voltak elnőiesítve a srácok. Szerintem is undorító, amit a Big Hit csinál szerencsétlenekkel, de az a baj, hogy azért csinálják, mert ez a rajongók igénye. Amíg az őrült rajongók nem nőnek fel, és nem változik meg a gondolkodásuk, ez lesz sajnos. :/
2018. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igen utolsó,pontosan úgy ahogy írod,a régi klipek sokkal jobbak voltak,és szerintem a számaik is...


A rajongók pedig nagyon elvetemültek tudnak lenni,mindenbe beleszólnak, a lemezkiadó meg igyekszik azt rátuszkolni a fiúkra amit a fanok szeretnének,mert hát ugye csak a pénz és a pénz...

2018. dec. 2. 12:10
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Én igazából pont fordítva látom. Amikor elkezdték, akkor eléggé ismeretlenek voltak, és azt kellett csinálniuk amit a kiadó mondott. Engem például a mai napig a hideg ráz néhány 2013-2014-es fanserviceüktől, mert látszik rajtuk, hogy mű:D Valamelyik interjúban (nem tudom már melyikben) mondták is, hogy páran azt sem tudták mi fán terem a hiphop, mégis ezt KELLETT csinálniuk. Amióta híresebbek, ők választják ki az albumok mondanivalóját, sokkal több beleszólásuk van a dalaikba, hiszen nagyjából mindegyik dal producerei között szerepel az egyikőjük neve, és ha a közös dalokban nem is mindig, a szólókbab érződnek a fiúk saját stílusaik.

Az meg hogy komolyabbak lettek, tény. Nem maradnak örökre 18-20 évesek. A hírnévvel nem 1-2 probléma jön, de azon felül is rengeteg dolog lehet a háttérben, pont úgy, ahogy minden huszonévesnek, csak ők híresek, és 15 millió ember figyeli a mozdulataikat, persze, hogy feltűnő lesz, ha valami nyomja a lelküket. De az utcán melletted elsétáló egyetemista srácnak is nagyon sok hasonló problémája van, mint nekik.

A srácok szeretik ezt csinálni, ezt rengetegszer elmondják, ha nem szeretnék, akkor nem csinálnák ennyi run bts-t, liveot, és nem hosszabbították volna meg 7 évre a szerződésüket.

Ezzel nem a veszekedés a célom, szimplán ez a véleményem.

(Azzal viszont egyetértek, hogy mostanában eléggé sokszor festik a hajukat, de ez van, semmi sem lehet tökéletes)

2018. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mindegyikőnknek más a véleménye ezzel a témával kapcsolatban,nekem sincs szándékomba senkivel sem vitába szállni,de szerintem boldogabbak voltak régebben mint most.


Amit mi látunk az egyáltalán nem a valóságot tükrözi,nekik a rajongók kedvéért még akkor is mosolyogniuk kell amikor marhára nincs hozzá kedvük,ha láttad a Burn The Stage sorozatukat akkor sok mindenre rájöhettél az idolok életével kapcsoltban.


Nem látunk bele,és nem tudjuk a dolgok súlyát,ahogy híresebbek lettek elszállt a fiatalságuk,a boldog éveik,nagyon sok rossz dologgal kellett szembenézniük,miközben Ők forgattak,felléptek az egyik tagnak elment egy szerette...


Még mindig a lemezkiadó diktál nekik,csak az a baj mi nem látjuk a fától az erdőt...

2018. dec. 2. 15:58
 6/26 anonim válasza:
100%
A srácok nagyon komolyan túl vannak terhelve. Nekik is vannak rossznapjaik, idolnak lenni rengeteg stresszet jelenthet, illetve mint említették elöttem ők is kezdenek felnőni. Gondolom ez is közrejátszhat abban,hogy egy kicsit boldogtalanabbnak tűnnek, valahol szerintem ez fáradtság. Az Idol után az egyik tag azt nyilatkozta, hogy 24 óráig nem aludtak, a dal megjelenésénél:/, meg nagyon benne vannak a médiában ami szintén rengeteg melót jelent nekik
2018. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#4 "A srácok szeretik ezt csinálni, ezt rengetegszer elmondják"


Az a baj, hogy a srácok azt fogják nyilatkozni, amit mondanak nekik, nem azt, amit komolyan gondolnak. De azért észre lehet venni, hogy valami nem oké. Nyilván, biztos szeretik csinálni, ez volt az álmuk, komoly erőfeszítéseket tettek, hogy eljuthassanak oda, ahol vannak, de nem minden olyan csupa csillogás, mint ahogy egyes rajongók képzelik.

2018. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy gondolom én is mint az utolsó írta.
2018. dec. 2. 17:50
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

#4-es vagyok. Természetesen tudom, hogy nem minden csillogás, ezzel tisztában vagyok, és igen, láttam a Burn The Staget is. Az egyértelmű, hogy túl vannak jelenleg terhelve, hiszen turné, díjátadók, fellépések, 2 cb az évben.

Viszont ez a "vissza a régi bts-t" téma már annyira lerágott csont, és néhányan annyira megszállottá váltak ebben a tekintetben. (Itt nem feltétlenül rád gondolok kérdező)

De mindenki nyugodjon le, minden rendben lesz velük, és pihenni is fognak, hiszen itt van rá még egy hónapjuk a MAMA után, és a turné után is remélem kapnak pár hónap szünetet.

(Amúgy nem értem miért kell lepontozni csak azért, mert más a véleményem, de mindegy:D)

2018. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek meglehet a véleménye természetesen,én is remélem a sok fellépés,díjátadó és stb. után kipihenik magukat rendesen.(Még annyit nem én pontoztalak le)
2018. dec. 2. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!