Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell zsoltár magyarázat...

Hogyan kell zsoltár magyarázatot csinálni?

Figyelt kérdés
Kell magyarra és dunsztom nincs hogyan kell. Valaki segítsen kérlek. Találtam már ilyen irdatlan hosszú magyarázatot, de az vagy 5 oldal, nekünk meg max 1 oldal lehet.
2019. febr. 24. 15:47
 1/4 anonim válasza:

Barátom!

Leírod, honnan ered a szó, mi a jelentése, mit értünk alatta. Ki hívja őket össze, milyen céllal, kik vesznek részt rajta, milyen kérdésekben döntenek.

Csinálsz egy történelmi áttekintést is, mikor volt az első, hány volt összesen, mikor volt az utolsó, milyen változásokat eredményeztek hitbéli kérdésekben.


Vili?

2019. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaj, sorry. Én a zsinatra gondoltam. Ebben nem tudok neked segíteni.
2019. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj xd azért köszönöm, egyszer biztos jól fog jönni😂
2019. febr. 24. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben a wikipédiával kezdeném.

[link]


Aztán azzal: Mi a zsoltár? Mi a lényege? Mikor alkalmazzák? Stb.


Szépen, pontokba szedve. Mindig gondolj arra, hogy valakinek el kellene magyaráznod, hogy mi is ez. Aztán a többi szépen jön magától.

Szerintem. :)


Akár kereshetsz egy rövid zsoltárt - ha van ilyen - és elemezheted, hogy te hogyan értelmezed, vagy értelmeznéd.

2019. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!