Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent magyarul?

I'm not in one. Ennyi lenne amire kiváncsi vagyok. Előre is köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, magyar, fordítás

2019. febr. 25. 11:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nem vagyok egyben

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. febr. 25. 11:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi én is ezt vettem ki belőle csak furán hangzik

# 2/3Időpont 2019. febr. 25. 12:18 Privát üzenet
A jelentése erre utal, de biztos nem angol nyelvterületen élő írta. Ez egy tükörfordított szöveg szavanként magyarról angolra, az angolok máshogy fejezik ki ugyanezt a mondatot.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. febr. 25. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kuroshitsuji mangának a 25 vagy 26. kötetének a 124. fejezetét el lehet valahol olvasni magyarul?
Tudtok írni jó csajos sorozatokat kérlek? Lehetőleg olyat ami van magyarul is.
Menedék 3 / Ostwind 3 - Hol nézhetném meg magyarul? Már 72362éve keresem, de nem találom.
Mi ennek a neve magyarul?
Ha valakit feflhívok és a hangos bemondó nem magyarul mondja be hogy nem elérhető a szám hanem németül az azt jelenti h ő ausztriában vagy németországban van?
A menedék 3 c. film meglesz magyarul?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!