Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy mesét keresek, amit még...

Egy mesét keresek, amit még óvodában nézettek velünk. (1995 környéke) Úgy emlékszem, hogy 3 félelmetes grizli medve es volt benne es kutyákkal vadászták őket egy téli erdős helyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy volt benne 3 félelmetes grizli medve, mind a háromnak különböző színű szeme (azt hiszem sárga, piros, meg kék). Továbbá egy ilyen havas, erdős területen játszódott es kutyákkal vadásztak ezekre a medvekre. Talan alaszkai malamut kutyák voltak, de nem vagyok benne biztos. Amiben biztos vagyok, hogy grizli medvék voltak benne különböző színű szemekkel, es nagyon félelmetes volt gyerek fejjel. Tudja valaki a címét?

2019. febr. 28. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem ez volt?

2019. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még az "Ezüst nyíl", más néven "Silver Fang", illetve eredetileg "Ginga Nagareboshi Gin"?


[link]


A "Balto"-ban csak egy medve volt, persze maga a felállás igen hasonló ott is, szóval az is esélyes. :)

2019. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de király vagy!!! Köszi szépen! Ezüst nyíl! Ez volt az! Utolsó reményként ugy voltam vele, hogy megpróbálom itt gyakorikerdesen, hatha.
2019. febr. 28. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Mária, ez a "mese" még felnőtt szemmel is borzasztó, és félelmetes. Ki volt az a drága pedagógus, aki ilyet nézetett veletek ennyi idősen?
2019. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!