Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos ez egy fiúnak? Lent...

Fontos ez egy fiúnak? Lent kifejtem röviden

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy nagyon okos és intelligens (pl egyetemista) férfinek, akinek a családja is nagyon jó valamint igényes a külsejére, kedves, azaz minden téren rendben van mennyire fontos hogy egy lány menjen egyetemre és a nagyon okosak közé tartozzon? Vagy beérné egy olyan lánnyal is aki mondjuk a szépségiparban helyezkedett el és nemvégzett egyetemet?
2019. febr. 28. 19:20
 1/4 Thispain ***** válasza:
Lehet.
2019. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez relatív és mind a két félen múlik, de ritkán működik és ritkán alakul is ki.


Függ attól is, hogy a fiú milyen szakon van/végzett. Pl. a jogászok/orvosok többsége belterjes közösséget alkot és ott már egy szimpla diplomás barátnő sem mindenki számára elegendő.

Függ a fiú szüleinek az elitizmusástól is. Ha ők úgy nevelték a fiút, hogy színház, múzeum, Foucault műveit olvastàk estimese helyett is, stb. akkor semmi komoly érdeklődés nem létezik a lány felé.


Viszont a lánytól is nagyban függ ha valami alakul is, hogy ő mennyire tudna beilleszkedni egy ilyen családba. Az általános kisebbségi komplexus érzése, ezt mennyire tudná elviselni és leküzdeni.

2019. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csatrad ***** válasza:

Eselytelen, ha tenyleg okos es nem csak tanult, akkor keruld mint a tuzet.

Ismertem valakit aki varosmernok volt, tele felsofoku vizsgakkal es mester egyetemmel es meg ugy is, hogy el volt terelve a a gondolataim es lattam, hogy nem tud fozni, ami eleg gaz, meg ugy is olyan kibirhatatta

lan nyomas alatt tartott a puszta letezese, hogy nem is mertem ranezni es rettegtem attol ha csak megszolal, vagy mi jatszodhat le egy ilyen fejben mikor ramnez.

2019. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok egyetemet végzett pasit nem èrdekli,ha van e a lánynak diplomája.

Minden attól függ,hogyan nevelték a szülők.

2019. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!