Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen név a Karnalina? Úgy értem milyen az eredete, használják ezt magyar keresztnévként, egyáltalán hallottatok ilyen nevet?

Tinder dobott össze egy Karnalina nevű lánnyal és mivel még sosem halottam ezt a nevet, rögtön rákerestem Google-ban, de az vagy a Karolina névre akarja cserélni vagy egyetlen információt sem ad ki róla (egy angol oldal szerint jelenleg egy ilyen nevű ember létezik, Oroszországban)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Karnalina, eredet, név

márc. 1. 00:42  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos, hogy az igazi neve? Én csak egy orosz vezetéknevet találok ezzel a névvel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 1. 02:37 Privát üzenet
Valószínűleg nem ez az igazi neve. Miért nem kérdezed meg tőle?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 1. 07:31 Privát üzenet

Lehet simán fantázianév.

Meg amúgy továbbkombinálta a Karinát és a Karolinát:) Szerintem klassz, és egyedi!:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 1. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok magyar nyelvű manga olvasó alkalmazást?
Magyar roman hatarellenorzes mennyire szigoru? 😂
Magyar útlevél?
Mit jelent magyarul?
Valaki le tudná fordítani ezt a szöveget? Ha igen, akkor köszi.
Ki látta már az Ostwind 3at? Csakmert igèny esetèn àt tudom fordìtani a feliratozást magyar nyelvre!

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!