Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem volt legjobb...

Mit akar tőlem volt legjobb lány barátom?

Figyelt kérdés

Üdv!

Volt nekem egy fel éves lány barátságom én fiú vagyok és hat történtek köztünk dolgok 2x csokoloztunk és aztán tönkre is ment a kapcsolatunk mert én többet akartam. Eltelt megint egy fél mar van most egy nagyon szép barátnőm, de a volt lány barátommal újra beszelunk és akkor szeretne atjonni hozzam mikor a barátnőm nincs itt meg a szüleim se.

Szerintetek mit akarhat, le akar velem feküdni? Mert régebben voltak nyulkalasok meg simogatasok szex nem volt.


2019. márc. 3. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó irányban tapogatózol.

Válaszd az egyiket a kettő közül. Az egyikkel már megszakadt a kapcsolat... (de most közelít).

F.

2019. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak dumálni akar veled!.. Vagy esetleg megbeszelni a dolgokat! Ha ja most van barátnőd akkor dönts már el melyiket szeretedxd
2019. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagy csak tönkre akarja tenni a kapcsolatodat, féltékeny lehet van barátnőd ,majd szépen rád mászik te meg hagyod már meg is csaltad a barátnődet ennyi az egész.

Utána meg ez a lány miatt pofára esnél🤷🏼‍♀️

2019. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!