Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam magyarposta. Zrt től...

Kaptam magyarposta. Zrt től egy levelet vagyis hát értesítést telefonon hogy nyertem egy telefont ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt akarom tudni hogy ez igaz vagy kamu mert hirtelen azt hittem igaz és már majdnem be írtam a kártyaszámom. Csak eszembe jutott hogy lehet kamu . Ezért jövök ide hátha ti is kaptatok hasonlót?
2019. márc. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mire kellett volna az a kártyaszám?
2019. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy a "postai költséget" ami 324 Ft levonja .
2019. márc. 4. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a posta központi szàmát. Majd ők hitelesen váladzolnak a kérdésre.
2019. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nyereményért BÁRMIT előre kell fizetni, akkor az tuti kamu!

Azon kívül, hogy sokkal nagyobb összeget vonnának le.

2019. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon, e-mailben soha, senkinek sem adunk meg bankszámlaszámot! Ha tényleg nyertél valamit, küldjék ki, majd az átvételnél kifizeted a "postaköltséget"! Jelentsd a postának a próbálkozást, ha tudod, a telefonszámmal együtt, szerintem megteszik a feljelentést a rendőrségen!
2019. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, hogy 2019-ben valaki ilyet egy pillanatig is elhisz? Számomra megdöbbentő, de láthatóan igen.

Úgy látszik, örökérvényű marad, hogy egy hamis lehetőség említésénél a mohóság nagyobb, mint az óvatosság.

Csak úgy, nem mellékesen: beállítottad a 324 Ft-os limitet a kártyádhoz, mielőtt majdnem beírtad a kártyaszámot? Mert ha mondjuk napi 200-ezer Ft a limited, akkor mi a korlátja annak, hogy sok pénzt vegyenek le a számládról? És ha valami akármilyen szigeteki számlára kerül a pénzed, akkor mi esély van arra, hogy a magyar állam visszaszerzi neked?


Kapaszkodj meg: nem is a Magyar Posta Zrt.-től kaptad az e-mailt.


De, hogy ne fájjon a szíved azért, mert „elszalasztottál egy jó lehetőséget”:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!