Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TV tornyokon miért van kamera?

TV tornyokon miért van kamera?

Figyelt kérdés

Egyik nap el mentem túrázni egy földútra, amerre van egy torony is (TV vagy rádió torony azt nem tudom), és észrevettem, hogy a tornyon, úgy 20 méter magasságba van egy kamera, ami 360°-ban forgatató.

Tudom, hogy alaptalannak látszik a kérdés, de bennem minden apróság érdeklődést kelt.

Szóval azt nem értem, hogy egy tornyon miért van kamera? hogy lássák a kilátást? (xd) De tényleg, egyáltalán nem értem, hogy miért. Esetleg ti tudnátok erre választ adni?



2019. márc. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Időjárás-kamera. Időkép.hu-n van pár.
2019. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem találtam pedig kiváncsi lettem volna rá. Esetleg biztonsági kamera? De miért van épp egy tornyon?
2019. márc. 4. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez csak tipp: de pl. a tornyokról messzebbre látni.

Lehet biztonsági kamera.

2019. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet.....csak nem látom értelmét egy mező közepén, de biztos van valami értelme...
2019. márc. 5. 15:18
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha lát lefelé is akkor elképzelhető, hogy a tornyot figyeli, mivel az egy érték és egy cég magánterülete is. Bár a GDPR értelmében kellene jelezni alatta, hogy mit lát a kamera, hol tárolják a rögzített tartalmat, kinél és hol lehet megtekinteni a rólunk készült felvételt és töröltetni is ugyanezen törvény értelmében.
2019. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!