Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem úgy volt, hogy Herby idén...

Nem úgy volt, hogy Herby idén abba hagyja a videózást?

Figyelt kérdés
Megint kamuzott?

2019. márc. 5. 16:36
 1/3 SuperCsajszix3 válasza:
4%

Neked aztán nem mindegy?

Foglalkozz a saját életeddel.

2019. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de véded a kis alkeszt. XDD Tán te vagy egyik csicskás modija? xDD majd rájössz
2019. márc. 7. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

én nem követem, nem is érdekel, hogy mit csinál, de miért ne gondolhatná meg magát? korábban valamilyen körülmények, hangulat és egyéb hatások közepette tett egy ilyen kijelentést (állításod szerint, én erről sem tudok). máskor más körülmények közt meg lehet, hogy mégsem úgy érzi. miért ne változhatott volna meg ez a véleménye? egy csomó hatás éri az embert (pláne ha sokan ismerik, sokan keresik, beszólnak neki, stb).


mennyi ember mennyiszer határozza el, hogy leszokik a cigizésről, ivásról, rászokik a sportolásra, egészséges életmódra, stb. aztán ezek közül mennyien mennyire nem tartják magukat az elhatározásukhoz?


az ilyen videók készítése még a legegyszerűbb szinten is elég komoly idő és energia befektetést igényel. én Herbyt kimondottan nem tartom se érdekesnek, igényesnek, minőséginek és nem is érdekel, pont ezek miatt nem is nézem. de ettől függetlenül ő is elég sokat tesz bele a videóiba és valószínűleg (pont az általam is kifogásolt hiányosságok, meg a stílusa miatt is) sok kritikát és beszólást is kaphat. ilyen körülmények közt ezerszer meggondolja az ember, hogy mit érdemes és mit nem. és pillanatnyi hangulat függvényében ezt akár újra és újra át is értékelheti. hogy néha ki is mondja a pillanatnyi álláspontját, az nem jelenti azt, hogy ez törvényszerű elköteleződést jelent, hogy csak ezt tehet. még akkor sem, ha esetleg ezt így fogalmazta meg. az LGT és más zenekarok hányszor tartottak búcsúkoncertet, meg hányszor tértek aztán vissza?


amúgy kérdezd meg róla őt, gondolom válaszolni fog a kérdésre egy videóban.

2019. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!