Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A példaképemnek privát a...

A példaképemnek privát a twittere és szeretném bekövetni. Kérelmezzem a követést, mondván, hogy nincs vesztenivalóm?

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva nem híres, valamint van nyilvános twittere is, szóval gondolom nem fogja engedni, hogy kövessem, de talán egy próbát megér, mert másik rajongóját is láttam a követői között, szóval talán... Meghát vesztenivalóm sincs, mert max nem engedi, igaz?

2019. márc. 6. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond már meg ki az
2019. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2019. márc. 6. 21:36
 3/9 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre is válaszolnál?
2019. márc. 6. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérelmezd a követést nincs vesztenivalód
2019. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyének fog nézni, ha erről a profilról van szó: [link]
2019. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arról van szó. Akkor inkább hagyjam? De közben annyira szeretném legalább megpróbálni...
2019. márc. 6. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem... nem tudtam, hogy ilyen fontos ez neked. Akkor viszont iparkodj és próbáld meg, mert különben bánni fogod. Küldöm az erőt te kis fangirl.😁
2019. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. márc. 6. 22:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár csak meg kell várnom ameddig .....letilt. Reményeim nincsenek, de hát legalább nevetek azon, hogy mennyire hülye vagyok, hogy reménykedek.😂
2019. márc. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!