Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már a meglévő kpop együttesekb...

Már a meglévő kpop együttesekbe beléphet-e egy új tag?

Figyelt kérdés

Mint pl. a BTS-be beléphet-e egy új srác?

Vagy ilyet nem lehet?



2019. márc. 7. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem, ha keresnek tagot akkor gondolom van meghallgatás, aki azt megnyeri beléphet.
2019. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az például bevett gyakorlat, hogyha valaki kilép a bandából, bevesznek mást a helyére.
2019. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. Maximum akkor, ha egy tag kilép (erre nagyon jó példa a 9Muses, rengetegen hagyták ott azt a csapatot és rengeteg új tagot adtak hozzá), de nem feltétlenül (EXID pl, annó kilépett egy tag, de nem helyettesítették mással). A Dreamcatcher az akiről tudok, hogy utólag adtak tagokat hozzá (Először más név alatt debütáltak, utána újra DC névvel és plusz tagokkal)
2019. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Red Velvethez is később csatlakozott az egyik lány, de nem hinném, hogy ez annyira gyakori lenne (úgy értem a nagyobb rajongótáborral rendelkező bandák esetében) :) de Pl. az Alphabatből nagyjából már csak 2 'eredeti' tag van bent a debütálás óta, a többi fiú 'új'
2019. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pl. A VAV-ben is mentek el és jöttek a helyükre és msot egész sikeresek a srácok ^^


De ha konkrétan a BTS-re vagy kíváncsi, semmi esélyt nem látok arra, hogy valaki oda új tagként belépjen. Amit esélyesnek tartok az a Pentagon vagy az N.Flying.

2019. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a BTS-be kizárt, olvastam egy olyan tényt is hogy Jimin azt mondta,ha a BTS-nek lenne egy nyolcadik tagja,nem fogadná el,mondjuk meg is értem őt,ez olyan mintha a megszokott baráti körödbe egy új ember csatlakozik na jó ez talán elég gagyi példa mert hát az új embinek örülni szoktunk, szóval úgy kell elképzelni hogy a már általad megszokott gangbe egy új ember jön és őt nehéz megszokni
2019. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A BTS kizárt, hogy új tagokkal bővüljön. A rajongóik őrült fele boycottálná az egészet.
2019. ápr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5, az N.Flyingot én is esélyesnek tartom, ugyebár a basszusgitárusok kilépett (vagy inkább kitették🤔), oké, folytatták nélküle, de most a japán koncertjükre az FTISLAND-es Jaejin ment velük, mint basszusgitáros, szóval gyanítom mégis kellene nekik egy. :D
2019. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Busman Laura Róza válasza:
Az nct-be valószínűleg folyamatosan fognak rakni új tagokat pl. Jungwoo és Lucas is tavaly rakták be meg valószínűleg a dream 3 új is fog kerülni. De a Red Velvetbe Yeri később került be(elvileg azért hogy betöltse a 16-ot) és a Super Juniorba Kyukhyun t egy évvel későb rakták be. De ezek mind Sm es bandák szóval a bts be akkor sem tennének be új tagot ha kilépne már mint szerintem. A fanok soha nem kezelték jól.
2019. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!