Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen funkciókkal látnátok...

Milyen funkciókkal látnátok el egy már meglévő villanyoszlopot, hogy ne csak arra legyen jó, amire eredetileg tervezték? Illetve milyen közlekedési problémákkal találkoztatok, amiket megoldhatnánk/egyszerűbbé tehetnénk?

Figyelt kérdés
Egy fejlesztő csapat tagja vagyok és ezzel a témával foglalkozunk, szóval köszönünk minden hozzászólást.

2018. okt. 26. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de jól értem, hogy én vagyok a fejlesztő csapat tagja, és én kapok majd onnan fizetést, ha segítek?
2018. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mellesleg: te, mint egy - a kérdésed alapján - teljesen fogalmatlan valami-fejlesztő, semmilyen közlekedési problémát nem fogsz tudni megoldani. Leginkább azért, mert nincs beleszólásod.
2018. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyesmire gondoltál?


[link]



[link]


[link]


Mondjuk nekem annyi jutott az eszembe, hogy az ilyen típusú villanyoszlopok funkcionálhatnának még útjelzőkként is:

[link]


Közlekedési problémák?

- Nos, sok helyen lekopott már a zebra, de nincs aki újra fesse...

- Vannak bringa (kerékpár) utak, de a biciklisek mégis előszeretettel használják a járdát.

- Kisebb vízakna fedeleket - ha fém - ellopják, és veszélyes kis lyukak maradnak a helyükön. Valami strapabíróbb műanyagra cserélve ez nem lenne kifizetődő.

- Néhol a járda apró darabokra feltöredezik, de nem törődnek vele (pedig baleset veszélyes lehet) - ha valaki pedig önként műalkotást készítve belőle beszínezi (kintsugi), akkor megbüntetik érte...


A világító úttest érdekes lenne, ami nappal begyűjti a fényt, éjszaka pedig foszforeszkál / fluoreszkál:


[link]


[link]


[link]

2018. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!