Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ők a "menők"?

Miért ők a "menők"?

Figyelt kérdés
Van néhány lány az osztályomban akik egyébként nagyon rossz személyiségek, hisztisek ráadásul semmi egyéniségük és nagyon irritálóan viselkednek. Folyamatosan vihorásznak, direkt(vagy lehet valóban is ilyenek) játszák a hülyét. És mégis mindenki értük van oda, tényleg az összes fiú körülöttük mászkál és az van amit ők akarnak. Még a tanárok is kivételeznek velük, pedig nem is szépek és kiállhatatlanok. A normálisabb lányokkal mindig beszéljük hogy hogy szeretheti őket egyáltalán valakik.

2019. márc. 7. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes téma mert nekem is van olyan lány osztálytársam aki vihorászik a barátnőivel meg ránézésre tipikus plázacicának tűnik, de jobban megismertem és sokkal inteligensebb mint ahogy elsőre gondoltam.
2019. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nálam nem így van

Eleinte jóban voltunk mert mint irtam mindenkivel jópofiznak csak dajnos nekem ki is mutatták az igazi arcukat

2019. márc. 7. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Törődj bele. A mai világ így működik. Engem is zavar, minden értelmes embert zavar, nincs mit tenni. Az életnek semmi logikája nincs. Egyre jobban azt veszem észre, hogy ami példaértékű, jó, becsületes, az számít rossznak, szarnak, stb.-nek, ami meg ténylegesen rossz, az lesz az új jó. És ez egyre több területen jellemző.
2019. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!