Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám megosztani képeim...

Hol tudnám megosztani képeim az emberekkel? A többi lent.

Figyelt kérdés
Hobbym a fényképezés és hála istennek elég jó vagyok benne, nagyon szeretem csinálni. Szeretém ezt megosztani az emberekkel is. Tudom mindenki rávágná, hogy faceboooo.. De nem. Tanácsot kérnék,hogy milyen oldalakat tudtok ahol megtudom osztani a képeim másokkal :) akik értékelik a képeimet. A válaszokat előre köszönöm!
2019. márc. 7. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Ha nem facebook, akkor instagram? :D
2019. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a saját weboldal nem játszik közre, de én is csak a Facebook vagy Instagram, előbbi esetében vannak erre megfelelő külföldi csoportok, oda is megoszthatók a műveid, de még nagy hírében áll a Deviantart oldal, oda is érdemes külön klubokba megosztani, elég népszerű oldal, de még sok más külföldi oldalak is szóba jöhetnek, csak rá kell találni, amit rád is bízok!

Amúgy, én szívesen megtekinteném a lekapott műveid, engem is nagyon vonz a fényképezés, természetfotózás, mozgóképi világa!

2019. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Instagram, vagy ha youtube-ra csinálsz a fotóidból egy videót azt sokan megnéznék...
2019. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!