Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt, történetet írok, itt...

Regényt, történetet írok, itt az interneten hol tudnám ezt megosztani más emberekkel?

Figyelt kérdés
Nekifogtam egy történetnek,nem nevezném még könyvnek,de valami olyasminek szánom.Megszeretném osztani ezt másokkal,rég írok,de mindig csak magamnak és ezen változtatni szeretnék.Írtam pályázatra történetet,amivel nyertem és megjelentették könyvben,az szuper volt,de ilyen esélyek nem mindig adódnak.Úgyhogy arra gondoltam,hogy legalább a neten legyen fent,ugyebár sajnos az emberek többet lógnak az interneten mint a könyvespolcok között.Ismertek olyan oldalakat ahol megoszthatom?Olyasmi oldalra gondolok,mint pl. a Wattpad. Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 5. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, blog? Annyit tennék ehhez hozzá, hogy tudod ugye, hogy minden internetes megjelenés is publikálásnak számít (még fórumon, itt is), tehát ha később pályázatra akarod beküldeni és ott kikötés, hogy nem publikált, akkor nem mehet. (ami már könyvben megjelent, azt tenném fel)
2017. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást.De amit jelenleg írok,ezzel nem jelentkeznék pályázatra.A pályázati munkát és az ilyen munkáimat külön-külön szeretném érvényesíteni.
2017. jún. 5. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen oldal, amire te gondolsz, talán a Merengő. Remélem tudtam segíteni, és valamilyen, ilyenre gondoltál. :)
2017. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetőség van: A Merengő azért jó, mert az adminok átnézik, és ha van esetleg problémád a helyesírással, vagy bármivel, akkor találhatsz lektort is. De akár saját blogot is csinálhatsz, vagy ugye ott van a Wattpad, én azt nagyon szeretem :)
2017. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettetek,meglesem a Merengő-t.
2017. jún. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!