Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinos bewcztem massal is volt...

Kinos bewcztem massal is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg hogy a lakasunkban egy furdoszoba van wc-vel es egy vendeg wc ami viszont telis tele van dobozokkal...lehetlenseg mondjuk fel ora alatt kipakolni.

Ram jott a szapora es a parom pont bent volt a furdoben esze agaban nem volt kijonni.. minimum mindig 1 orat van benn..

de pl ha szolok neki hogy nagyon kell pisilni akkor is meg fel orat bent van -> -.-“ ..

Szoval vissza terve ram jott a szapora vagyis szoszerint a fosas,de durvan es fogalalt volt a furdo igy kimentem a teraszra es egy zacskoba fostam... irto ciki azt gondoltam ha elmegy itthonrol csak siman leviszem kidobni....

massal tortent valami bekulazos sztori ne erezzem olyan rohadtul magam...elsullyedek igy is hogy nem birtam tartani tiszta gaz...



2019. márc. 8. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2019. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én brunyáltam üvegbe után meg fél napot kint volt az erkélyen a befőttesüveg sárga lével:D
2019. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolso egy kicsit jobban erzem magam... de hat nem ugyan az 😃
2019. márc. 8. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem szerencsére még nem történt ilyen de szerintem ne érezd rosszul magad emiatt. Valahogy meg kellett oldani, te meg élelmes voltál. Az emberben kell lennie problémamegoldó képességnek és benned megvan. Ennyi 😀 Még mindig jobb, hogy nem tartottad magadban. Nem egészséges bent tartani. Egyébként beszéld meg a pároddal, hogyha tényleg nagyon kell menned, akkor engedjen be.
2019. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha a gatyádba landolt volna. Ilyeneken nem kell sokat filozni, mások sokkal rosszabb/cikibb dolgokat csinálnak és semmi szégyenérzetük nincs.
2019. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy kicsit megnyugtattatok. Egyertelmuen nem birtam visszatartani azert volt szukseg erre a megoldasra.

De koszi a pozitiv valaszokat

2019. márc. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!