Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs több nyilvános wc...

Miért nincs több nyilvános wc a fővárosban?

Figyelt kérdés

Nagyvárosról van szó, könyörgöm!

Mégis olyan mint egy kis zegzúg, ahol nincs budi...



#nyilvános #wc4ever
2019. márc. 9. 08:05
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A miértre szerintem tippelni lehetne, mivel az oka gazdasági, jogi, társadalmi szokások beli és talán még politikai értelemben is felmerülhetnek dolgok.


Teljesen jogos a kérdés és pl. az Egyesült Államokban bármilyen üzletben nyilvános a mosdó és van is és ingyenesen használható is. Csak bemennek valahova ami közel esik. Gondolom azért vezették ezt be, mert nagyon körülményes lenne nyilvános mosdókat telepíteni csak úgy akárhova. Utcákon kis építményeket kellene elhelyezni, vagy a föld alá telepíteni és levezető lépcső még akkor is szükséges lenne.


Az USA példát kellene átvenni és jogilag is beiktatni.

2019. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S nem lehetne toi toi wc-ket letenni, mint a fesztiválokon?
2019. márc. 9. 22:57
 3/6 csatrad ***** válasza:
Gyors ettermek es kocsmak mind azok megha nem is reklamozzak.
2019. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyors étteremben lassú a kiszolgálás, mivel blokk alapján tudsz eljutni és mire sorra kerülsz....
2019. márc. 13. 19:03
 5/6 csatrad ***** válasza:
hat el nem tudom kepzelni moen gyors etterem csinalja ugy, a mekibe en olyanokat szoktam teriteni, hogy dagad a mellem a buszkesegtol mikor ki sazzezok onnan.
2019. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csatradgondolok!
2019. márc. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!